Activă VÂLCEA

UMIMED SRL

CUI
16410368
Reg. Comerț
J2004000447386
Înregistrată
11.05.2004
Sediu social JUD. VÂLCEA, SAT MOLOGEŞTI COM. LALOŞU, STR. PRINCIPALĂ, NR.124, cod poștal 247283
25.10
Risc de insolvență
Risc scăzut

Informații fiscale

Statut firmă
Activă
Statut TVA
Neplătitor
TVA la încasare
Neînregistrată
Split TVA
Nu figurează

Date generale

Organ fiscal
Unitatea Fiscală Orăşenească Bălceşti
Forma juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Activitate principală (CAEN)
8621
Forma de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Forma de organizare
PERSOANA JURIDICA
Vechime
22 ani (din 11.05.2004)

Date financiare 2025

Cifră de afaceri netă
966.600 RON
▲ 17% vs 2024
Profit net
475.384 RON
▲ 72% vs 2024
Capitaluri proprii
558.873 RON
▲ 34% vs 2024
Număr mediu angajați
8
▲ 0% vs 2024

Grafic evoluție companie

Evoluția cifrei de afaceri, a profitului și a datoriilor pe ultimii 5 ani de bilanț disponibili (RON).

0193 k387 k580 k773 k967 k2021 · Cifră de afaceri: 441.602 RON2022 · Cifră de afaceri: 597.684 RON2023 · Cifră de afaceri: 706.132 RON2024 · Cifră de afaceri: 826.807 RON2025 · Cifră de afaceri: 966.600 RON2021 · Profit: 15.888 RON2022 · Profit: 194.159 RON2023 · Profit: 251.156 RON2024 · Profit: 276.586 RON2025 · Profit: 475.384 RON2021 · Datorii: 93.214 RON2022 · Datorii: 91.562 RON2023 · Datorii: 37.511 RON2024 · Datorii: 38.664 RON2025 · Datorii: 51.790 RON20212022202320242025
Cifră de afaceri Profit Datorii

Date financiare detaliate

UMIMED SRL a avut o cifră de afaceri de 966.600 RON în 2025, cu un profit net de 475.384 RON.

Indicator (RON) 20252024202320222021
Cifră de afaceri netă 966.600 826.807 706.132 597.684 441.602
Profit net 475.384 276.586 251.156 194.159 15.888
Capitaluri proprii 558.873 417.490 540.904 289.748 95.589
Active totale 610.663 456.154 578.415 381.310 188.803
Datorii totale 51.790 38.664 37.511 91.562 93.214
Număr mediu salariați 8 8 7 7 6

Analiză de risc — insolvență

25.10
Risc scăzut

Scorul estimează riscul de insolvență folosind formula Altman Z''-Score, calculată de Datero din bilanțul pe anul 2025. Scoruri peste 2,6 indică o situație financiară solidă; între 1,1 și 2,6 — zonă de incertitudine; sub 1,1 pot semnala dificultăți. Valoarea e estimativă și are caracter informativ.

Alte firme cu aceeași activitate principală (CAEN 8621).

Datele au caracter informativ și sunt preluate din surse oficiale (ANAF, Registrul Comerțului). Vor fi actualizate în timp real prin API.