Activă SIBIU

KLASS DESIGN MOB S.R.L.

CUI
16403174
Reg. Comerț
J32/693/2004
Înregistrată
07.05.2004
Sediu social JUD. SIBIU, SAT APOLDU DE SUS ORŞ. MIERCUREA SIBIULUI, NR.361, cod poștal 557151
0.51
Risc de insolvență
Risc ridicat

Informații fiscale

Statut firmă
Activă
Statut TVA
Neplătitor
TVA la încasare
Neînregistrată
Split TVA
Nu figurează

Date generale

Organ fiscal
Unitatea Fiscală Orăşenească Sălişte
Forma juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Activitate principală (CAEN)
3109
Forma de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Forma de organizare
PERSOANA JURIDICA
Vechime
22 ani (din 07.05.2004)

Date financiare 2018

Cifră de afaceri netă
63.500 RON
▲ 251% vs 2017
Profit net
8.986 RON
Capitaluri proprii
48.564 RON
▼ 54% vs 2017
Număr mediu angajați
2
▼ 33% vs 2017

Grafic evoluție companie

Evoluția cifrei de afaceri, a profitului și a datoriilor pe ultimii 5 ani de bilanț disponibili (RON).

0270 k539 k809 k1,1 mil1,3 mil2010 · Cifră de afaceri: 88.694 RON2011 · Cifră de afaceri: 219.791 RON2012 · Cifră de afaceri: 96.960 RON2016 · Cifră de afaceri: 18.069 RON2018 · Cifră de afaceri: 63.500 RON2010 · Profit: 0 RON2011 · Profit: 0 RON2012 · Profit: 0 RON2016 · Profit: 0 RON2018 · Profit: 8.986 RON2010 · Datorii: 992.646 RON2011 · Datorii: 1.115.548 RON2012 · Datorii: 1.347.925 RON2016 · Datorii: 683.196 RON2018 · Datorii: 852.915 RON20102011201220162018
Cifră de afaceri Profit Datorii

Date financiare detaliate

KLASS DESIGN MOB S.R.L. a avut o cifră de afaceri de 63.500 RON în 2018, cu un profit net de 8.986 RON.

Indicator (RON) 20182016201220112010
Cifră de afaceri netă 63.500 18.069 96.960 219.791 88.694
Profit net 8.986 0 0 0 0
Capitaluri proprii 48.564 105.447 -477.982 -252.723 -117.162
Active totale 901.479 788.643 869.943 862.825 875.484
Datorii totale 852.915 683.196 1.347.925 1.115.548 992.646
Număr mediu salariați 2 3 5 8 5

Analiză de risc — insolvență

0.51
Risc ridicat

Scorul estimează riscul de insolvență folosind formula Altman Z''-Score, calculată de Datero din bilanțul pe anul 2018. Scoruri peste 2,6 indică o situație financiară solidă; între 1,1 și 2,6 — zonă de incertitudine; sub 1,1 pot semnala dificultăți. Valoarea e estimativă și are caracter informativ.

Alte firme cu aceeași activitate principală (CAEN 3109).

Datele au caracter informativ și sunt preluate din surse oficiale (ANAF, Registrul Comerțului). Vor fi actualizate în timp real prin API.