Activă Plătitor TVA ILFOV

NATIVART S.R.L.

CUI
16402900
Reg. Comerț
J2019001500237
Înregistrată
07.05.2004
Sediu social JUD. ILFOV, SAT TAMAŞI COM. CORBEANCA, STR. BURLACULUI, NR.29C, cod poștal 77068
6.49
Risc de insolvență
Risc scăzut

Informații fiscale

Statut firmă
Activă
Statut TVA
Plătitor
TVA la încasare
Înregistrată
Split TVA
Nu figurează

Date generale

Organ fiscal
Unitatea Fiscală Orăşenească Buftea
Forma juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Activitate principală (CAEN)
4399
Forma de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Forma de organizare
PERSOANA JURIDICA
Vechime
22 ani (din 07.05.2004)

Date financiare 2025

Cifră de afaceri netă
1.039.123 RON
▲ 7% vs 2024
Profit net
228.482 RON
▲ 365% vs 2024
Capitaluri proprii
341.263 RON
▲ 13% vs 2024
Număr mediu angajați
2
▲ 0% vs 2024

Grafic evoluție companie

Evoluția cifrei de afaceri, a profitului și a datoriilor pe ultimii 5 ani de bilanț disponibili (RON).

0208 k416 k623 k831 k1,0 mil2021 · Cifră de afaceri: 747.410 RON2022 · Cifră de afaceri: 742.457 RON2023 · Cifră de afaceri: 760.583 RON2024 · Cifră de afaceri: 972.664 RON2025 · Cifră de afaceri: 1.039.123 RON2021 · Profit: 145.973 RON2022 · Profit: 94.535 RON2023 · Profit: 0 RON2024 · Profit: 49.127 RON2025 · Profit: 228.482 RON2021 · Datorii: 90.377 RON2022 · Datorii: 45.919 RON2023 · Datorii: 493.812 RON2024 · Datorii: 767.360 RON2025 · Datorii: 451.648 RON20212022202320242025
Cifră de afaceri Profit Datorii

Date financiare detaliate

NATIVART S.R.L. a avut o cifră de afaceri de 1.039.123 RON în 2025, cu un profit net de 228.482 RON.

Indicator (RON) 20252024202320222021
Cifră de afaceri netă 1.039.123 972.664 760.583 742.457 747.410
Profit net 228.482 49.127 0 94.535 145.973
Capitaluri proprii 341.263 301.671 285.154 345.345 426.446
Active totale 791.255 1.068.153 778.256 390.640 515.744
Datorii totale 451.648 767.360 493.812 45.919 90.377
Număr mediu salariați 2 2 2 2 2

Analiză de risc — insolvență

6.49
Risc scăzut

Scorul estimează riscul de insolvență folosind formula Altman Z''-Score, calculată de Datero din bilanțul pe anul 2025. Scoruri peste 2,6 indică o situație financiară solidă; între 1,1 și 2,6 — zonă de incertitudine; sub 1,1 pot semnala dificultăți. Valoarea e estimativă și are caracter informativ.

Alte firme cu aceeași activitate principală (CAEN 4399).

Datele au caracter informativ și sunt preluate din surse oficiale (ANAF, Registrul Comerțului). Vor fi actualizate în timp real prin API.