Activă Plătitor TVA BIHOR

BENE INTERVENŢII SRL

CUI
16376657
Reg. Comerț
J05/786/2004
Înregistrată
29.04.2004
Sediu social JUD. BIHOR, SAT OŞORHEI COM. OŞORHEI, NR.68, cod poștal 417360
16.19
Risc de insolvență
Risc scăzut

Informații fiscale

Statut firmă
Activă
Statut TVA
Plătitor
TVA la încasare
Neînregistrată
Split TVA
Nu figurează

Date generale

Organ fiscal
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Bihor
Forma juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Activitate principală (CAEN)
9511
Forma de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Forma de organizare
PERSOANA JURIDICA
Vechime
22 ani (din 29.04.2004)

Date financiare 2025

Cifră de afaceri netă
190.915 RON
▼ 6% vs 2024
Profit net
154.359 RON
▼ 10% vs 2024
Capitaluri proprii
1.613.089 RON
▲ 11% vs 2024
Număr mediu angajați
0

Grafic evoluție companie

Evoluția cifrei de afaceri, a profitului și a datoriilor pe ultimii 5 ani de bilanț disponibili (RON).

0193 k387 k580 k773 k967 k2021 · Cifră de afaceri: 0 RON2022 · Cifră de afaceri: 101.606 RON2023 · Cifră de afaceri: 374.949 RON2024 · Cifră de afaceri: 203.771 RON2025 · Cifră de afaceri: 190.915 RON2021 · Profit: 0 RON2022 · Profit: 966.631 RON2023 · Profit: 614.715 RON2024 · Profit: 171.183 RON2025 · Profit: 154.359 RON2021 · Datorii: 26.693 RON2022 · Datorii: 290.630 RON2023 · Datorii: 46.233 RON2024 · Datorii: 85.813 RON2025 · Datorii: 179.635 RON20212022202320242025
Cifră de afaceri Profit Datorii

Date financiare detaliate

BENE INTERVENŢII SRL a avut o cifră de afaceri de 190.915 RON în 2025, cu un profit net de 154.359 RON.

Indicator (RON) 20252024202320222021
Cifră de afaceri netă 190.915 203.771 374.949 101.606 0
Profit net 154.359 171.183 614.715 966.631 0
Capitaluri proprii 1.613.089 1.458.730 1.263.546 968.831 212.344
Active totale 1.792.724 1.544.543 1.309.779 1.259.461 239.037
Datorii totale 179.635 85.813 46.233 290.630 26.693
Număr mediu salariați 0 0 0 0 0

Analiză de risc — insolvență

16.19
Risc scăzut

Scorul estimează riscul de insolvență folosind formula Altman Z''-Score, calculată de Datero din bilanțul pe anul 2025. Scoruri peste 2,6 indică o situație financiară solidă; între 1,1 și 2,6 — zonă de incertitudine; sub 1,1 pot semnala dificultăți. Valoarea e estimativă și are caracter informativ.

Alte firme cu aceeași activitate principală (CAEN 9511).

Datele au caracter informativ și sunt preluate din surse oficiale (ANAF, Registrul Comerțului). Vor fi actualizate în timp real prin API.