Activă Plătitor TVA MARAMUREŞ

CC SOFT SOLUTIONS SRL

CUI
16344884
Reg. Comerț
J2004000607249
Înregistrată
20.04.2004
Sediu social JUD. MARAMUREŞ, MUN. BAIA MARE, STR. VICTOR BABEŞ, NR.15, AP.24, cod poștal 430092
2.96
Risc de insolvență
Risc scăzut

Informații fiscale

Statut firmă
Activă
Statut TVA
Plătitor
TVA la încasare
Neînregistrată
Split TVA
Nu figurează

Date generale

Organ fiscal
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Maramureş
Forma juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Activitate principală (CAEN)
4399
Forma de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Forma de organizare
PERSOANA JURIDICA
Vechime
22 ani (din 20.04.2004)

Date financiare 2025

Cifră de afaceri netă
4.624.487 RON
▼ 48% vs 2024
Profit net
178.097 RON
▼ 90% vs 2024
Capitaluri proprii
3.220.385 RON
▼ 51% vs 2024
Număr mediu angajați
6
▼ 14% vs 2024

Grafic evoluție companie

Evoluția cifrei de afaceri, a profitului și a datoriilor pe ultimii 5 ani de bilanț disponibili (RON).

02,0 mil4,1 mil6,1 mil8,2 mil10 mil2021 · Cifră de afaceri: 6.785.286 RON2022 · Cifră de afaceri: 5.968.158 RON2023 · Cifră de afaceri: 4.290.161 RON2024 · Cifră de afaceri: 8.927.972 RON2025 · Cifră de afaceri: 4.624.487 RON2021 · Profit: 345.652 RON2022 · Profit: 134.769 RON2023 · Profit: 338.666 RON2024 · Profit: 1.700.539 RON2025 · Profit: 178.097 RON2021 · Datorii: 6.110.029 RON2022 · Datorii: 7.022.550 RON2023 · Datorii: 10.240.813 RON2024 · Datorii: 4.992.625 RON2025 · Datorii: 7.918.194 RON20212022202320242025
Cifră de afaceri Profit Datorii

Date financiare detaliate

CC SOFT SOLUTIONS SRL a avut o cifră de afaceri de 4.624.487 RON în 2025, cu un profit net de 178.097 RON.

Indicator (RON) 20252024202320222021
Cifră de afaceri netă 4.624.487 8.927.972 4.290.161 5.968.158 6.785.286
Profit net 178.097 1.700.539 338.666 134.769 345.652
Capitaluri proprii 3.220.385 6.529.550 6.293.457 5.960.304 6.063.828
Active totale 12.471.261 13.299.085 18.755.407 12.982.854 12.173.857
Datorii totale 7.918.194 4.992.625 10.240.813 7.022.550 6.110.029
Număr mediu salariați 6 7 8 10 12

Analiză de risc — insolvență

2.96
Risc scăzut

Scorul estimează riscul de insolvență folosind formula Altman Z''-Score, calculată de Datero din bilanțul pe anul 2025. Scoruri peste 2,6 indică o situație financiară solidă; între 1,1 și 2,6 — zonă de incertitudine; sub 1,1 pot semnala dificultăți. Valoarea e estimativă și are caracter informativ.

Alte firme cu aceeași activitate principală (CAEN 4399).

Datele au caracter informativ și sunt preluate din surse oficiale (ANAF, Registrul Comerțului). Vor fi actualizate în timp real prin API.