Activă IALOMIŢA

ECOCEREAL PROD SRL

CUI
16246231
Reg. Comerț
J21/115/2004
Înregistrată
17.03.2004
Sediu social JUD. IALOMIŢA, SAT PLATONEŞTI COM. PLATONEŞTI, COM. SAVENI, NR.-, cod poștal 927208
-3.26
Risc de insolvență
Risc ridicat

Informații fiscale

Statut firmă
Activă
Statut TVA
Neplătitor
TVA la încasare
Neînregistrată
Split TVA
Nu figurează

Date generale

Organ fiscal
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Ialomiţa
Forma juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Activitate principală (CAEN)
161
Forma de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Forma de organizare
PERSOANA JURIDICA
Vechime
22 ani (din 17.03.2004)

Date financiare 2023

Cifră de afaceri netă
0 RON
▼ 100% vs 2022
Profit net
9.873 RON
▼ 85% vs 2022
Capitaluri proprii
-292.429 RON
▲ 3% vs 2022
Număr mediu angajați
0

Grafic evoluție companie

Evoluția cifrei de afaceri, a profitului și a datoriilor pe ultimii 5 ani de bilanț disponibili (RON).

0263 k526 k789 k1,1 mil1,3 mil2019 · Cifră de afaceri: 25.913 RON2020 · Cifră de afaceri: 6.300 RON2021 · Cifră de afaceri: 0 RON2022 · Cifră de afaceri: 68.000 RON2023 · Cifră de afaceri: 0 RON2019 · Profit: 0 RON2020 · Profit: 0 RON2021 · Profit: 0 RON2022 · Profit: 65.560 RON2023 · Profit: 9.873 RON2019 · Datorii: 1.314.560 RON2020 · Datorii: 1.267.783 RON2021 · Datorii: 1.266.203 RON2022 · Datorii: 1.275.586 RON2023 · Datorii: 915.237 RON20192020202120222023
Cifră de afaceri Profit Datorii

Date financiare detaliate

ECOCEREAL PROD SRL a avut o cifră de afaceri de 0 RON în 2023, cu un profit net de 9.873 RON.

Indicator (RON) 20232022202120202019
Cifră de afaceri netă 0 68.000 0 6.300 25.913
Profit net 9.873 65.560 0 0 0
Capitaluri proprii -292.429 -302.302 -366.862 -364.246 -359.836
Active totale 622.808 973.284 899.341 903.537 954.724
Datorii totale 915.237 1.275.586 1.266.203 1.267.783 1.314.560
Număr mediu salariați 0 0 0 0 1

Analiză de risc — insolvență

-3.26
Risc ridicat

Scorul estimează riscul de insolvență folosind formula Altman Z''-Score, calculată de Datero din bilanțul pe anul 2023. Scoruri peste 2,6 indică o situație financiară solidă; între 1,1 și 2,6 — zonă de incertitudine; sub 1,1 pot semnala dificultăți. Valoarea e estimativă și are caracter informativ.

Firme similare

Vezi toate (CAEN 161) →

Alte firme cu aceeași activitate principală (CAEN 161).

Datele au caracter informativ și sunt preluate din surse oficiale (ANAF, Registrul Comerțului). Vor fi actualizate în timp real prin API.