Activă MUNICIPIUL BUCUREŞTI

SMART QUALITY CONSULTING SRL

CUI
16207186
Reg. Comerț
J2004003497407
Înregistrată
05.03.2004
Sediu social MUNICIPIUL BUCUREŞTI, SECTOR 2, SOS. MIHAI BRAVU, NR.3, BL.3, SC.G, ET.3, AP.264
-7.78
Risc de insolvență
Risc ridicat

Informații fiscale

Statut firmă
Activă
Statut TVA
Neplătitor
TVA la încasare
Neînregistrată
Split TVA
Nu figurează

Date generale

Organ fiscal
Administraţia Sector 2 a Finanţelor Publice
Forma juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Activitate principală (CAEN)
7120
Forma de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Forma de organizare
PERSOANA JURIDICA
Vechime
22 ani (din 05.03.2004)

Date financiare 2025

Cifră de afaceri netă
282.452 RON
▲ 19% vs 2024
Profit net
0 RON
Capitaluri proprii
-114.616 RON
▼ 26% vs 2024
Număr mediu angajați
3
▲ 0% vs 2024

Grafic evoluție companie

Evoluția cifrei de afaceri, a profitului și a datoriilor pe ultimii 5 ani de bilanț disponibili (RON).

056 k113 k169 k226 k282 k2021 · Cifră de afaceri: 182.978 RON2022 · Cifră de afaceri: 177.546 RON2023 · Cifră de afaceri: 261.220 RON2024 · Cifră de afaceri: 237.014 RON2025 · Cifră de afaceri: 282.452 RON2021 · Profit: 5.481 RON2022 · Profit: 0 RON2023 · Profit: 9.790 RON2024 · Profit: 0 RON2025 · Profit: 0 RON2021 · Datorii: 88.187 RON2022 · Datorii: 141.273 RON2023 · Datorii: 180.333 RON2024 · Datorii: 178.462 RON2025 · Datorii: 218.550 RON20212022202320242025
Cifră de afaceri Profit Datorii

Date financiare detaliate

SMART QUALITY CONSULTING SRL a avut o cifră de afaceri de 282.452 RON în 2025, cu un profit net de 0 RON.

Indicator (RON) 20252024202320222021
Cifră de afaceri netă 282.452 237.014 261.220 177.546 182.978
Profit net 0 0 9.790 0 5.481
Capitaluri proprii -114.616 -90.763 -22.689 -32.479 5.721
Active totale 103.934 87.699 157.644 108.794 93.908
Datorii totale 218.550 178.462 180.333 141.273 88.187
Număr mediu salariați 3 3 2 2 2

Analiză de risc — insolvență

-7.78
Risc ridicat

Scorul estimează riscul de insolvență folosind formula Altman Z''-Score, calculată de Datero din bilanțul pe anul 2025. Scoruri peste 2,6 indică o situație financiară solidă; între 1,1 și 2,6 — zonă de incertitudine; sub 1,1 pot semnala dificultăți. Valoarea e estimativă și are caracter informativ.

Alte firme cu aceeași activitate principală (CAEN 7120).

Datele au caracter informativ și sunt preluate din surse oficiale (ANAF, Registrul Comerțului). Vor fi actualizate în timp real prin API.