Activă MUNICIPIUL BUCUREŞTI

EUROMAX GRUP SRL

CUI
16193412
Reg. Comerț
J2004003185401
Înregistrată
02.03.2004
Sediu social MUNICIPIUL BUCUREŞTI, SECTOR 2, STR. BĂRBAT VOIEVOD, NR.42, AP.CAM 2
0.66
Risc de insolvență
Risc ridicat

Informații fiscale

Statut firmă
Activă
Statut TVA
Neplătitor
TVA la încasare
Neînregistrată
Split TVA
Nu figurează

Date generale

Organ fiscal
Administraţia Sector 2 a Finanţelor Publice
Forma juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Activitate principală (CAEN)
6619
Forma de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Forma de organizare
PERSOANA JURIDICA
Vechime
22 ani (din 02.03.2004)

Date financiare 2025

Cifră de afaceri netă
1.861.108 RON
▼ 5% vs 2024
Profit net
4.256 RON
▼ 99% vs 2024
Capitaluri proprii
41.150 RON
▼ 88% vs 2024
Număr mediu angajați
10
▼ 17% vs 2024

Grafic evoluție companie

Evoluția cifrei de afaceri, a profitului și a datoriilor pe ultimii 5 ani de bilanț disponibili (RON).

0396 k792 k1,2 mil1,6 mil2,0 mil2021 · Cifră de afaceri: 1.979.166 RON2022 · Cifră de afaceri: 1.621.049 RON2023 · Cifră de afaceri: 1.685.671 RON2024 · Cifră de afaceri: 1.964.452 RON2025 · Cifră de afaceri: 1.861.108 RON2021 · Profit: 605.924 RON2022 · Profit: 285.438 RON2023 · Profit: 244.437 RON2024 · Profit: 349.067 RON2025 · Profit: 4.256 RON2021 · Datorii: 144.816 RON2022 · Datorii: 285.675 RON2023 · Datorii: 76.330 RON2024 · Datorii: 441.849 RON2025 · Datorii: 503.260 RON20212022202320242025
Cifră de afaceri Profit Datorii

Date financiare detaliate

EUROMAX GRUP SRL a avut o cifră de afaceri de 1.861.108 RON în 2025, cu un profit net de 4.256 RON.

Indicator (RON) 20252024202320222021
Cifră de afaceri netă 1.861.108 1.964.452 1.685.671 1.621.049 1.979.166
Profit net 4.256 349.067 244.437 285.438 605.924
Capitaluri proprii 41.150 349.307 265.178 286.862 606.687
Active totale 544.410 791.156 341.508 572.537 751.503
Datorii totale 503.260 441.849 76.330 285.675 144.816
Număr mediu salariați 10 12 8 11 12

Analiză de risc — insolvență

0.66
Risc ridicat

Scorul estimează riscul de insolvență folosind formula Altman Z''-Score, calculată de Datero din bilanțul pe anul 2025. Scoruri peste 2,6 indică o situație financiară solidă; între 1,1 și 2,6 — zonă de incertitudine; sub 1,1 pot semnala dificultăți. Valoarea e estimativă și are caracter informativ.

Alte firme cu aceeași activitate principală (CAEN 6619).

Datele au caracter informativ și sunt preluate din surse oficiale (ANAF, Registrul Comerțului). Vor fi actualizate în timp real prin API.