Activă BUZĂU

LICHI LIVIA SRL

CUI
16192425
Reg. Comerț
J10/197/2004
Înregistrată
02.03.2004
Sediu social JUD. BUZĂU, SAT GHERĂSENI COM. GHERĂSENI, COM. GHERASENI, cod poștal 127245
11.32
Risc de insolvență
Risc scăzut

Informații fiscale

Statut firmă
Activă
Statut TVA
Neplătitor
TVA la încasare
Neînregistrată
Split TVA
Nu figurează

Date generale

Organ fiscal
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Buzău
Forma juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Activitate principală (CAEN)
9231
Forma de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Forma de organizare
PERSOANA JURIDICA
Vechime
22 ani (din 02.03.2004)

Date financiare 2025

Cifră de afaceri netă
185.035 RON
▲ 78% vs 2024
Profit net
94.135 RON
▲ 1263% vs 2024
Capitaluri proprii
100.389 RON
▲ 1304% vs 2024
Număr mediu angajați
1
▲ 0% vs 2024

Grafic evoluție companie

Evoluția cifrei de afaceri, a profitului și a datoriilor pe ultimii 5 ani de bilanț disponibili (RON).

051 k102 k153 k204 k254 k2021 · Cifră de afaceri: 4.500 RON2022 · Cifră de afaceri: 135.000 RON2023 · Cifră de afaceri: 117.868 RON2024 · Cifră de afaceri: 103.715 RON2025 · Cifră de afaceri: 185.035 RON2021 · Profit: 0 RON2022 · Profit: 76.447 RON2023 · Profit: 49.906 RON2024 · Profit: 6.907 RON2025 · Profit: 94.135 RON2021 · Datorii: 8.977 RON2022 · Datorii: 254.380 RON2023 · Datorii: 49.910 RON2024 · Datorii: 39.898 RON2025 · Datorii: 64.553 RON20212022202320242025
Cifră de afaceri Profit Datorii

Date financiare detaliate

LICHI LIVIA SRL a avut o cifră de afaceri de 185.035 RON în 2025, cu un profit net de 94.135 RON.

Indicator (RON) 20252024202320222021
Cifră de afaceri netă 185.035 103.715 117.868 135.000 4.500
Profit net 94.135 6.907 49.906 76.447 0
Capitaluri proprii 100.389 7.148 126.693 76.787 235.949
Active totale 164.942 47.046 176.603 331.167 244.926
Datorii totale 64.553 39.898 49.910 254.380 8.977
Număr mediu salariați 1 1 1 1 1

Analiză de risc — insolvență

11.32
Risc scăzut

Scorul estimează riscul de insolvență folosind formula Altman Z''-Score, calculată de Datero din bilanțul pe anul 2025. Scoruri peste 2,6 indică o situație financiară solidă; între 1,1 și 2,6 — zonă de incertitudine; sub 1,1 pot semnala dificultăți. Valoarea e estimativă și are caracter informativ.

Alte firme cu aceeași activitate principală (CAEN 9231).

Datele au caracter informativ și sunt preluate din surse oficiale (ANAF, Registrul Comerțului). Vor fi actualizate în timp real prin API.