Activă Plătitor TVA MUNICIPIUL BUCUREŞTI

TOMA MUSIC S.R.L.

CUI
16123352
Reg. Comerț
J40/1742/2004
Înregistrată
10.02.2004
Sediu social MUNICIPIUL BUCUREŞTI, SECTOR 4, BLD. DIMITRIE CANTEMIR, NR.22, BL.9, SC.A, ET.7, AP.29, cod poștal 40245
23.67
Risc de insolvență
Risc scăzut

Informații fiscale

Statut firmă
Activă
Statut TVA
Plătitor
TVA la încasare
Înregistrată
Split TVA
Nu figurează

Date generale

Organ fiscal
Administraţia Sector 4 a Finanţelor Publice
Forma juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Activitate principală (CAEN)
9001
Forma de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Forma de organizare
PERSOANA JURIDICA
Vechime
22 ani (din 10.02.2004)

Date financiare 2025

Cifră de afaceri netă
194.383 RON
▼ 13% vs 2024
Profit net
96.457 RON
▼ 34% vs 2024
Capitaluri proprii
99.353 RON
▼ 32% vs 2024
Număr mediu angajați
1
▲ 0% vs 2024

Grafic evoluție companie

Evoluția cifrei de afaceri, a profitului și a datoriilor pe ultimii 5 ani de bilanț disponibili (RON).

046 k92 k139 k185 k231 k2021 · Cifră de afaceri: 98.676 RON2022 · Cifră de afaceri: 101.973 RON2023 · Cifră de afaceri: 231.105 RON2024 · Cifră de afaceri: 223.686 RON2025 · Cifră de afaceri: 194.383 RON2021 · Profit: 6.122 RON2022 · Profit: 5.001 RON2023 · Profit: 72.497 RON2024 · Profit: 145.408 RON2025 · Profit: 96.457 RON2021 · Datorii: 6.422 RON2022 · Datorii: 6.183 RON2023 · Datorii: 6.893 RON2024 · Datorii: 16.418 RON2025 · Datorii: 11.462 RON20212022202320242025
Cifră de afaceri Profit Datorii

Date financiare detaliate

TOMA MUSIC S.R.L. a avut o cifră de afaceri de 194.383 RON în 2025, cu un profit net de 96.457 RON.

Indicator (RON) 20252024202320222021
Cifră de afaceri netă 194.383 223.686 231.105 101.973 98.676
Profit net 96.457 145.408 72.497 5.001 6.122
Capitaluri proprii 99.353 145.649 77.738 28.131 23.130
Active totale 110.815 162.067 84.631 34.314 29.552
Datorii totale 11.462 16.418 6.893 6.183 6.422
Număr mediu salariați 1 1 1 0 1

Analiză de risc — insolvență

23.67
Risc scăzut

Scorul estimează riscul de insolvență folosind formula Altman Z''-Score, calculată de Datero din bilanțul pe anul 2025. Scoruri peste 2,6 indică o situație financiară solidă; între 1,1 și 2,6 — zonă de incertitudine; sub 1,1 pot semnala dificultăți. Valoarea e estimativă și are caracter informativ.

Alte firme cu aceeași activitate principală (CAEN 9001).

Datele au caracter informativ și sunt preluate din surse oficiale (ANAF, Registrul Comerțului). Vor fi actualizate în timp real prin API.