Activă MUNICIPIUL BUCUREŞTI

PLEASANT COMMUNICATION S.R.L.

CUI
16114346
Reg. Comerț
J40/1593/2004
Înregistrată
06.02.2004
Sediu social MUNICIPIUL BUCUREŞTI, SECTOR 4, STR. PERONI, NR.34, CAMERA 1, BIROUL 7, cod poștal 41386
-24.80
Risc de insolvență
Risc ridicat

Informații fiscale

Statut firmă
Activă
Statut TVA
Neplătitor
TVA la încasare
Neînregistrată
Split TVA
Nu figurează

Date generale

Organ fiscal
Administraţia Sector 4 a Finanţelor Publice
Forma juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Activitate principală (CAEN)
9001
Forma de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT STRAIN
Forma de organizare
PERSOANA JURIDICA
Vechime
22 ani (din 06.02.2004)

Date financiare 2015

Cifră de afaceri netă
196.454 RON
▲ 581% vs 2014
Profit net
97.641 RON
Capitaluri proprii
-272.397 RON
▲ 26% vs 2014
Număr mediu angajați
2
▲ 0% vs 2014

Grafic evoluție companie

Evoluția cifrei de afaceri, a profitului și a datoriilor pe ultimii 5 ani de bilanț disponibili (RON).

098 k196 k294 k392 k490 k2011 · Cifră de afaceri: 247.969 RON2012 · Cifră de afaceri: 400.918 RON2013 · Cifră de afaceri: 96.738 RON2014 · Cifră de afaceri: 28.846 RON2015 · Cifră de afaceri: 196.454 RON2011 · Profit: 0 RON2012 · Profit: 10.921 RON2013 · Profit: 0 RON2014 · Profit: 0 RON2015 · Profit: 97.641 RON2011 · Datorii: 490.261 RON2012 · Datorii: 410.491 RON2013 · Datorii: 357.759 RON2014 · Datorii: 395.271 RON2015 · Datorii: 306.435 RON20112012201320142015
Cifră de afaceri Profit Datorii

Date financiare detaliate

PLEASANT COMMUNICATION S.R.L. a avut o cifră de afaceri de 196.454 RON în 2015, cu un profit net de 97.641 RON.

Indicator (RON) 20152014201320122011
Cifră de afaceri netă 196.454 28.846 96.738 400.918 247.969
Profit net 97.641 0 0 10.921 0
Capitaluri proprii -272.397 -370.038 -337.892 -236.552 -410.724
Active totale 34.038 25.233 19.867 173.939 79.537
Datorii totale 306.435 395.271 357.759 410.491 490.261
Număr mediu salariați 2 2 0 4 3

Analiză de risc — insolvență

-24.80
Risc ridicat

Scorul estimează riscul de insolvență folosind formula Altman Z''-Score, calculată de Datero din bilanțul pe anul 2015. Scoruri peste 2,6 indică o situație financiară solidă; între 1,1 și 2,6 — zonă de incertitudine; sub 1,1 pot semnala dificultăți. Valoarea e estimativă și are caracter informativ.

Alte firme cu aceeași activitate principală (CAEN 9001).

Datele au caracter informativ și sunt preluate din surse oficiale (ANAF, Registrul Comerțului). Vor fi actualizate în timp real prin API.