Activă Plătitor TVA DOLJ

IZOROV L.D. SRL

CUI
16000163
Reg. Comerț
J16/1904/2003
Înregistrată
16.12.2003
Sediu social JUD. DOLJ, ORŞ. FILIAŞI, STR. 13 SEPTEMBRIE, NR.14, cod poștal 205300
10.48
Risc de insolvență
Risc scăzut

Informații fiscale

Statut firmă
Activă
Statut TVA
Plătitor
TVA la încasare
Neînregistrată
Split TVA
Nu figurează

Date generale

Organ fiscal
Unitatea Fiscală Orăşenească Filiaşi
Forma juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Activitate principală (CAEN)
4329
Forma de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Forma de organizare
PERSOANA JURIDICA
Vechime
22 ani (din 16.12.2003)

Date financiare 2025

Cifră de afaceri netă
75.777 RON
▼ 38% vs 2024
Profit net
0 RON
▼ 100% vs 2024
Capitaluri proprii
444.882 RON
▼ 36% vs 2024
Număr mediu angajați
2
▲ 100% vs 2024

Grafic evoluție companie

Evoluția cifrei de afaceri, a profitului și a datoriilor pe ultimii 5 ani de bilanț disponibili (RON).

0128 k256 k384 k511 k639 k2020 · Cifră de afaceri: 41.000 RON2021 · Cifră de afaceri: 639.254 RON2022 · Cifră de afaceri: 188.914 RON2024 · Cifră de afaceri: 122.401 RON2025 · Cifră de afaceri: 75.777 RON2020 · Profit: 0 RON2021 · Profit: 264.898 RON2022 · Profit: 0 RON2024 · Profit: 15.220 RON2025 · Profit: 0 RON2020 · Datorii: 359.686 RON2021 · Datorii: 462.209 RON2022 · Datorii: 581.836 RON2024 · Datorii: 241.587 RON2025 · Datorii: 92.573 RON20202021202220242025
Cifră de afaceri Profit Datorii

Date financiare detaliate

IZOROV L.D. SRL a avut o cifră de afaceri de 75.777 RON în 2025, cu un profit net de 0 RON.

Indicator (RON) 20252024202220212020
Cifră de afaceri netă 75.777 122.401 188.914 639.254 41.000
Profit net 0 15.220 0 264.898 0
Capitaluri proprii 444.882 690.546 320.906 649.756 352.662
Active totale 537.455 926.830 902.742 1.111.965 712.348
Datorii totale 92.573 241.587 581.836 462.209 359.686
Număr mediu salariați 2 1 3 0 0

Analiză de risc — insolvență

10.48
Risc scăzut

Scorul estimează riscul de insolvență folosind formula Altman Z''-Score, calculată de Datero din bilanțul pe anul 2025. Scoruri peste 2,6 indică o situație financiară solidă; între 1,1 și 2,6 — zonă de incertitudine; sub 1,1 pot semnala dificultăți. Valoarea e estimativă și are caracter informativ.

Alte firme cu aceeași activitate principală (CAEN 4329).

Datele au caracter informativ și sunt preluate din surse oficiale (ANAF, Registrul Comerțului). Vor fi actualizate în timp real prin API.