Activă Plătitor TVA TIMIŞ

PARCUL SACALAZ SRL

CUI
15999681
Reg. Comerț
J2003002966350
Înregistrată
16.12.2003
Sediu social JUD. TIMIŞ, MUN. TIMIŞOARA, CAL. BOGDĂNEŞTILOR, NR.8, AP.1, cod poștal 300392
10.68
Risc de insolvență
Risc scăzut

Informații fiscale

Statut firmă
Activă
Statut TVA
Plătitor
TVA la încasare
Neînregistrată
Split TVA
Nu figurează

Date generale

Organ fiscal
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Timiş
Forma juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Activitate principală (CAEN)
6811
Forma de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON SI STRAIN
Forma de organizare
PERSOANA JURIDICA
Vechime
22 ani (din 16.12.2003)

Date financiare 2025

Cifră de afaceri netă
239.000 RON
Profit net
168.181 RON
▲ 21942% vs 2024
Capitaluri proprii
3.865.199 RON
▲ 5% vs 2024
Număr mediu angajați
0

Grafic evoluție companie

Evoluția cifrei de afaceri, a profitului și a datoriilor pe ultimii 5 ani de bilanț disponibili (RON).

0382 k763 k1,1 mil1,5 mil1,9 mil2021 · Cifră de afaceri: 0 RON2022 · Cifră de afaceri: 1.530.277 RON2023 · Cifră de afaceri: 90.136 RON2024 · Cifră de afaceri: 0 RON2025 · Cifră de afaceri: 239.000 RON2021 · Profit: 0 RON2022 · Profit: 1.112.625 RON2023 · Profit: 0 RON2024 · Profit: 763 RON2025 · Profit: 168.181 RON2021 · Datorii: 640.792 RON2022 · Datorii: 744.575 RON2023 · Datorii: 1.907.865 RON2024 · Datorii: 849.812 RON2025 · Datorii: 825.699 RON20212022202320242025
Cifră de afaceri Profit Datorii

Date financiare detaliate

PARCUL SACALAZ SRL a avut o cifră de afaceri de 239.000 RON în 2025, cu un profit net de 168.181 RON.

Indicator (RON) 20252024202320222021
Cifră de afaceri netă 239.000 0 90.136 1.530.277 0
Profit net 168.181 763 0 1.112.625 0
Capitaluri proprii 3.865.199 3.697.018 3.696.254 3.748.910 2.293.623
Active totale 4.690.898 4.546.830 5.604.119 4.493.485 2.934.415
Datorii totale 825.699 849.812 1.907.865 744.575 640.792
Număr mediu salariați 0 0 0 0 0

Analiză de risc — insolvență

10.68
Risc scăzut

Scorul estimează riscul de insolvență folosind formula Altman Z''-Score, calculată de Datero din bilanțul pe anul 2025. Scoruri peste 2,6 indică o situație financiară solidă; între 1,1 și 2,6 — zonă de incertitudine; sub 1,1 pot semnala dificultăți. Valoarea e estimativă și are caracter informativ.

Alte firme cu aceeași activitate principală (CAEN 6811).

Datele au caracter informativ și sunt preluate din surse oficiale (ANAF, Registrul Comerțului). Vor fi actualizate în timp real prin API.