Activă Plătitor TVA MUNICIPIUL BUCUREŞTI

SEARCH CORPORATION SRL

CUI
1597994
Reg. Comerț
J1991009356401
Înregistrată
09.12.1992
Sediu social MUNICIPIUL BUCUREŞTI, SECTOR 1, STR. CADEREA BASTILIEI, NR.65, PARTER. ETAJ 1. ETAJ 2. SUBSOL SI DEMISOL, cod poștal 10613
-2.22
Risc de insolvență
Risc ridicat

Informații fiscale

Statut firmă
Activă
Statut TVA
Plătitor
TVA la încasare
Neînregistrată
Split TVA
Nu figurează

Date generale

Organ fiscal
Direcţia Generală a Finanţelor Publice Municipiul Bucureşti
Forma juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Activitate principală (CAEN)
7112
Forma de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT STRAIN
Forma de organizare
PERSOANA JURIDICA
Vechime
33 ani (din 09.12.1992)

Date financiare 2025

Cifră de afaceri netă
25.015.356 RON
▼ 47% vs 2024
Profit net
0 RON
▼ 100% vs 2024
Capitaluri proprii
-13.919.465 RON
▼ 299% vs 2024
Număr mediu angajați
88
▼ 12% vs 2024

Grafic evoluție companie

Evoluția cifrei de afaceri, a profitului și a datoriilor pe ultimii 5 ani de bilanț disponibili (RON).

09,5 mil19 mil28 mil38 mil47 mil2021 · Cifră de afaceri: 15.348.015 RON2022 · Cifră de afaceri: 17.931.350 RON2023 · Cifră de afaceri: 28.442.195 RON2024 · Cifră de afaceri: 47.278.443 RON2025 · Cifră de afaceri: 25.015.356 RON2021 · Profit: 0 RON2022 · Profit: 0 RON2023 · Profit: 434.657 RON2024 · Profit: 2.530.992 RON2025 · Profit: 0 RON2021 · Datorii: 12.172.892 RON2022 · Datorii: 14.795.059 RON2023 · Datorii: 21.556.508 RON2024 · Datorii: 20.266.005 RON2025 · Datorii: 21.155.905 RON20212022202320242025
Cifră de afaceri Profit Datorii

Date financiare detaliate

SEARCH CORPORATION SRL a avut o cifră de afaceri de 25.015.356 RON în 2025, cu un profit net de 0 RON.

Indicator (RON) 20252024202320222021
Cifră de afaceri netă 25.015.356 47.278.443 28.442.195 17.931.350 15.348.015
Profit net 0 2.530.992 434.657 0 0
Capitaluri proprii -13.919.465 -3.488.868 -6.019.861 -6.454.517 -4.353.069
Active totale 17.163.034 24.974.227 22.567.697 13.759.517 12.375.618
Datorii totale 21.155.905 20.266.005 21.556.508 14.795.059 12.172.892
Număr mediu salariați 88 100 100 107 111

Analiză de risc — insolvență

-2.22
Risc ridicat

Scorul estimează riscul de insolvență folosind formula Altman Z''-Score, calculată de Datero din bilanțul pe anul 2025. Scoruri peste 2,6 indică o situație financiară solidă; între 1,1 și 2,6 — zonă de incertitudine; sub 1,1 pot semnala dificultăți. Valoarea e estimativă și are caracter informativ.

Alte firme cu aceeași activitate principală (CAEN 7112).

Datele au caracter informativ și sunt preluate din surse oficiale (ANAF, Registrul Comerțului). Vor fi actualizate în timp real prin API.