Activă Plătitor TVA BUZĂU

CRIS CONSTANT SRL

CUI
15973746
Reg. Comerț
J2003001028101
Înregistrată
09.12.2003
Sediu social JUD. BUZĂU, MUN. BUZĂU, STR. TRANSILVANIEI, NR.79, cod poștal 120012
8.63
Risc de insolvență
Risc scăzut

Informații fiscale

Statut firmă
Activă
Statut TVA
Plătitor
TVA la încasare
Neînregistrată
Split TVA
Nu figurează

Date generale

Organ fiscal
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Buzău
Forma juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Activitate principală (CAEN)
4649
Forma de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Forma de organizare
PERSOANA JURIDICA
Vechime
22 ani (din 09.12.2003)

Date financiare 2025

Cifră de afaceri netă
2.560.231 RON
▼ 9% vs 2024
Profit net
341.052 RON
▼ 6% vs 2024
Capitaluri proprii
460.774 RON
▼ 37% vs 2024
Număr mediu angajați
5
▼ 17% vs 2024

Grafic evoluție companie

Evoluția cifrei de afaceri, a profitului și a datoriilor pe ultimii 5 ani de bilanț disponibili (RON).

0575 k1,1 mil1,7 mil2,3 mil2,9 mil2021 · Cifră de afaceri: 2.545.239 RON2022 · Cifră de afaceri: 2.873.436 RON2023 · Cifră de afaceri: 2.850.293 RON2024 · Cifră de afaceri: 2.811.401 RON2025 · Cifră de afaceri: 2.560.231 RON2021 · Profit: 369.395 RON2022 · Profit: 396.616 RON2023 · Profit: 357.085 RON2024 · Profit: 364.637 RON2025 · Profit: 341.052 RON2021 · Datorii: 228.128 RON2022 · Datorii: 152.528 RON2023 · Datorii: 156.513 RON2024 · Datorii: 137.157 RON2025 · Datorii: 404.498 RON20212022202320242025
Cifră de afaceri Profit Datorii

Date financiare detaliate

CRIS CONSTANT SRL a avut o cifră de afaceri de 2.560.231 RON în 2025, cu un profit net de 341.052 RON.

Indicator (RON) 20252024202320222021
Cifră de afaceri netă 2.560.231 2.811.401 2.850.293 2.873.436 2.545.239
Profit net 341.052 364.637 357.085 396.616 369.395
Capitaluri proprii 460.774 734.409 824.930 1.054.203 1.194.428
Active totale 862.930 871.566 981.443 1.206.731 1.422.556
Datorii totale 404.498 137.157 156.513 152.528 228.128
Număr mediu salariați 5 6 7 7 6

Analiză de risc — insolvență

8.63
Risc scăzut

Scorul estimează riscul de insolvență folosind formula Altman Z''-Score, calculată de Datero din bilanțul pe anul 2025. Scoruri peste 2,6 indică o situație financiară solidă; între 1,1 și 2,6 — zonă de incertitudine; sub 1,1 pot semnala dificultăți. Valoarea e estimativă și are caracter informativ.

Alte firme cu aceeași activitate principală (CAEN 4649).

Datele au caracter informativ și sunt preluate din surse oficiale (ANAF, Registrul Comerțului). Vor fi actualizate în timp real prin API.