Activă Plătitor TVA MUNICIPIUL BUCUREŞTI

LANDAU IMPEX SRL

CUI
1594408
Reg. Comerț
J1992013516405
Înregistrată
09.12.1992
Sediu social MUNICIPIUL BUCUREŞTI, SECTOR 1, BLD IANCU DE HUNEDOARA, NR.35, CAM.2, SC.A, ET.3, AP.30, cod poștal 11733
-4.29
Risc de insolvență
Risc ridicat

Informații fiscale

Statut firmă
Activă
Statut TVA
Plătitor
TVA la încasare
Neînregistrată
Split TVA
Nu figurează

Date generale

Organ fiscal
Administraţia Sector 1 a Finanţelor Publice
Forma juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Activitate principală (CAEN)
4664
Forma de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT STRAIN
Forma de organizare
PERSOANA JURIDICA
Vechime
33 ani (din 09.12.1992)

Date financiare 2025

Cifră de afaceri netă
1.943.882 RON
▲ 11% vs 2024
Profit net
0 RON
Capitaluri proprii
-341.424 RON
▼ 57% vs 2024
Număr mediu angajați
6
▼ 14% vs 2024

Grafic evoluție companie

Evoluția cifrei de afaceri, a profitului și a datoriilor pe ultimii 5 ani de bilanț disponibili (RON).

0522 k1,0 mil1,6 mil2,1 mil2,6 mil2021 · Cifră de afaceri: 2.609.549 RON2022 · Cifră de afaceri: 2.258.650 RON2023 · Cifră de afaceri: 2.016.475 RON2024 · Cifră de afaceri: 1.757.055 RON2025 · Cifră de afaceri: 1.943.882 RON2021 · Profit: 12.128 RON2022 · Profit: 115.660 RON2023 · Profit: 52.320 RON2024 · Profit: 0 RON2025 · Profit: 0 RON2021 · Datorii: 1.200.483 RON2022 · Datorii: 805.653 RON2023 · Datorii: 692.917 RON2024 · Datorii: 933.295 RON2025 · Datorii: 922.742 RON20212022202320242025
Cifră de afaceri Profit Datorii

Date financiare detaliate

LANDAU IMPEX SRL a avut o cifră de afaceri de 1.943.882 RON în 2025, cu un profit net de 0 RON.

Indicator (RON) 20252024202320222021
Cifră de afaceri netă 1.943.882 1.757.055 2.016.475 2.258.650 2.609.549
Profit net 0 0 52.320 115.660 12.128
Capitaluri proprii -341.424 -217.158 35.049 -17.272 -132.932
Active totale 578.654 713.861 726.623 787.192 1.051.877
Datorii totale 922.742 933.295 692.917 805.653 1.200.483
Număr mediu salariați 6 7 6 6 7

Analiză de risc — insolvență

-4.29
Risc ridicat

Scorul estimează riscul de insolvență folosind formula Altman Z''-Score, calculată de Datero din bilanțul pe anul 2025. Scoruri peste 2,6 indică o situație financiară solidă; între 1,1 și 2,6 — zonă de incertitudine; sub 1,1 pot semnala dificultăți. Valoarea e estimativă și are caracter informativ.

Alte firme cu aceeași activitate principală (CAEN 4664).

Datele au caracter informativ și sunt preluate din surse oficiale (ANAF, Registrul Comerțului). Vor fi actualizate în timp real prin API.