Activă Plătitor TVA MUNICIPIUL BUCUREŞTI

ARA ADVERTISING SRL

CUI
15893345
Reg. Comerț
J40/15119/2003
Înregistrată
12.11.2003
Sediu social MUNICIPIUL BUCUREŞTI, SECTOR 3, STR. AUREL BOTEA, NR.1A, PARTER, BIROU 1, BL.D24, SC.1, AP.1
12.36
Risc de insolvență
Risc scăzut

Informații fiscale

Statut firmă
Activă
Statut TVA
Plătitor
TVA la încasare
Înregistrată
Split TVA
Nu figurează

Date generale

Organ fiscal
Administraţia Sector 3 a Finanţelor Publice
Forma juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Activitate principală (CAEN)
7820
Forma de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Forma de organizare
PERSOANA JURIDICA
Vechime
22 ani (din 12.11.2003)

Date financiare 2025

Cifră de afaceri netă
392.730 RON
▼ 78% vs 2024
Profit net
28.960 RON
▼ 93% vs 2024
Capitaluri proprii
11.177 RON
▼ 97% vs 2024
Număr mediu angajați
3
▼ 25% vs 2024

Grafic evoluție companie

Evoluția cifrei de afaceri, a profitului și a datoriilor pe ultimii 5 ani de bilanț disponibili (RON).

0431 k861 k1,3 mil1,7 mil2,2 mil2021 · Cifră de afaceri: 1.241.031 RON2022 · Cifră de afaceri: 2.153.679 RON2023 · Cifră de afaceri: 1.239.492 RON2024 · Cifră de afaceri: 1.803.828 RON2025 · Cifră de afaceri: 392.730 RON2021 · Profit: 560.465 RON2022 · Profit: 1.057.719 RON2023 · Profit: 570.965 RON2024 · Profit: 409.215 RON2025 · Profit: 28.960 RON2021 · Datorii: 92.977 RON2022 · Datorii: 150.759 RON2023 · Datorii: 178.826 RON2024 · Datorii: 295.110 RON2025 · Datorii: 19.625 RON20212022202320242025
Cifră de afaceri Profit Datorii

Date financiare detaliate

ARA ADVERTISING SRL a avut o cifră de afaceri de 392.730 RON în 2025, cu un profit net de 28.960 RON.

Indicator (RON) 20252024202320222021
Cifră de afaceri netă 392.730 1.803.828 1.239.492 2.153.679 1.241.031
Profit net 28.960 409.215 570.965 1.057.719 560.465
Capitaluri proprii 11.177 432.238 571.550 1.058.304 561.050
Active totale 30.802 727.202 750.364 1.209.063 654.014
Datorii totale 19.625 295.110 178.826 150.759 92.977
Număr mediu salariați 3 4 5 0 1

Analiză de risc — insolvență

12.36
Risc scăzut

Scorul estimează riscul de insolvență folosind formula Altman Z''-Score, calculată de Datero din bilanțul pe anul 2025. Scoruri peste 2,6 indică o situație financiară solidă; între 1,1 și 2,6 — zonă de incertitudine; sub 1,1 pot semnala dificultăți. Valoarea e estimativă și are caracter informativ.

Alte firme cu aceeași activitate principală (CAEN 7820).

Datele au caracter informativ și sunt preluate din surse oficiale (ANAF, Registrul Comerțului). Vor fi actualizate în timp real prin API.