Activă SATU MARE

GELI STAR 2003 SRL

CUI
15886585
Reg. Comerț
J2003001006309
Înregistrată
10.11.2003
Sediu social JUD. SATU MARE, MUN. SATU MARE, STR. CAREIULUI, NR.32, BL.10, AP.23
-61.40
Risc de insolvență
Risc ridicat

Informații fiscale

Statut firmă
Activă
Statut TVA
Neplătitor
TVA la încasare
Neînregistrată
Split TVA
Nu figurează

Date generale

Organ fiscal
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Satu Mare
Forma juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Activitate principală (CAEN)
4779
Forma de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Forma de organizare
PERSOANA JURIDICA
Vechime
22 ani (din 10.11.2003)

Date financiare 2025

Cifră de afaceri netă
90.850 RON
▼ 29% vs 2024
Profit net
0 RON
Capitaluri proprii
-179.202 RON
▼ 24% vs 2024
Număr mediu angajați
1
▲ 0% vs 2024

Grafic evoluție companie

Evoluția cifrei de afaceri, a profitului și a datoriilor pe ultimii 5 ani de bilanț disponibili (RON).

040 k79 k119 k159 k199 k2021 · Cifră de afaceri: 102.203 RON2022 · Cifră de afaceri: 102.551 RON2023 · Cifră de afaceri: 114.642 RON2024 · Cifră de afaceri: 127.136 RON2025 · Cifră de afaceri: 90.850 RON2021 · Profit: 20.285 RON2022 · Profit: 6.792 RON2023 · Profit: 0 RON2024 · Profit: 0 RON2025 · Profit: 0 RON2021 · Datorii: 163.634 RON2022 · Datorii: 165.865 RON2023 · Datorii: 168.732 RON2024 · Datorii: 166.892 RON2025 · Datorii: 198.647 RON20212022202320242025
Cifră de afaceri Profit Datorii

Date financiare detaliate

GELI STAR 2003 SRL a avut o cifră de afaceri de 90.850 RON în 2025, cu un profit net de 0 RON.

Indicator (RON) 20252024202320222021
Cifră de afaceri netă 90.850 127.136 114.642 102.551 102.203
Profit net 0 0 0 6.792 20.285
Capitaluri proprii -179.202 -144.678 -133.525 -122.942 -129.733
Active totale 19.445 22.214 35.207 42.923 33.901
Datorii totale 198.647 166.892 168.732 165.865 163.634
Număr mediu salariați 1 1 1 1 1

Analiză de risc — insolvență

-61.40
Risc ridicat

Scorul estimează riscul de insolvență folosind formula Altman Z''-Score, calculată de Datero din bilanțul pe anul 2025. Scoruri peste 2,6 indică o situație financiară solidă; între 1,1 și 2,6 — zonă de incertitudine; sub 1,1 pot semnala dificultăți. Valoarea e estimativă și are caracter informativ.

Alte firme cu aceeași activitate principală (CAEN 4779).

Datele au caracter informativ și sunt preluate din surse oficiale (ANAF, Registrul Comerțului). Vor fi actualizate în timp real prin API.