Activă Plătitor TVA MUNICIPIUL BUCUREŞTI

ESERVICES WAREHOUSE SRL

CUI
15876905
Reg. Comerț
J2003014890405
Înregistrată
06.11.2003
Sediu social MUNICIPIUL BUCUREŞTI, SECTOR 6, BLD IULIU MANIU, NR.7, CORP Z. MODUL 2. PARTER, cod poștal 61072
7.43
Risc de insolvență
Risc scăzut

Informații fiscale

Statut firmă
Activă
Statut TVA
Plătitor
TVA la încasare
Înregistrată
Split TVA
Nu figurează

Date generale

Organ fiscal
Administraţia Sector 6 a Finanţelor Publice
Forma juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Activitate principală (CAEN)
6310
Forma de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Forma de organizare
PERSOANA JURIDICA
Vechime
22 ani (din 06.11.2003)

Date financiare 2025

Cifră de afaceri netă
1.532.951 RON
▲ 4% vs 2024
Profit net
475.807 RON
▼ 7% vs 2024
Capitaluri proprii
493.807 RON
▼ 7% vs 2024
Număr mediu angajați
5
▲ 0% vs 2024

Grafic evoluție companie

Evoluția cifrei de afaceri, a profitului și a datoriilor pe ultimii 5 ani de bilanț disponibili (RON).

0340 k680 k1,0 mil1,4 mil1,7 mil2021 · Cifră de afaceri: 1.507.983 RON2022 · Cifră de afaceri: 1.699.929 RON2023 · Cifră de afaceri: 1.661.138 RON2024 · Cifră de afaceri: 1.468.097 RON2025 · Cifră de afaceri: 1.532.951 RON2021 · Profit: 798.539 RON2022 · Profit: 986.161 RON2023 · Profit: 853.335 RON2024 · Profit: 513.605 RON2025 · Profit: 475.807 RON2021 · Datorii: 96.350 RON2022 · Datorii: 304.074 RON2023 · Datorii: 416.747 RON2024 · Datorii: 455.452 RON2025 · Datorii: 700.141 RON20212022202320242025
Cifră de afaceri Profit Datorii

Date financiare detaliate

ESERVICES WAREHOUSE SRL a avut o cifră de afaceri de 1.532.951 RON în 2025, cu un profit net de 475.807 RON.

Indicator (RON) 20252024202320222021
Cifră de afaceri netă 1.532.951 1.468.097 1.661.138 1.699.929 1.507.983
Profit net 475.807 513.605 853.335 986.161 798.539
Capitaluri proprii 493.807 531.605 871.335 1.004.161 816.539
Active totale 1.183.916 987.057 1.288.082 1.308.235 912.889
Datorii totale 700.141 455.452 416.747 304.074 96.350
Număr mediu salariați 5 5 5 5 5

Analiză de risc — insolvență

7.43
Risc scăzut

Scorul estimează riscul de insolvență folosind formula Altman Z''-Score, calculată de Datero din bilanțul pe anul 2025. Scoruri peste 2,6 indică o situație financiară solidă; între 1,1 și 2,6 — zonă de incertitudine; sub 1,1 pot semnala dificultăți. Valoarea e estimativă și are caracter informativ.

Alte firme cu aceeași activitate principală (CAEN 6310).

Datele au caracter informativ și sunt preluate din surse oficiale (ANAF, Registrul Comerțului). Vor fi actualizate în timp real prin API.