Activă Plătitor TVA MUNICIPIUL BUCUREŞTI

ROUNDTRIP S.R.L.

CUI
15862802
Reg. Comerț
J2019004157407
Înregistrată
31.10.2003
Sediu social MUNICIPIUL BUCUREŞTI, SECTOR 5, STR SAMUIL VULCAN, NR.24, cod poștal 51702
5.65
Risc de insolvență
Risc scăzut

Informații fiscale

Statut firmă
Activă
Statut TVA
Plătitor
TVA la încasare
Înregistrată
Split TVA
Nu figurează

Date generale

Organ fiscal
Administraţia Sector 5 a Finanţelor Publice
Forma juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Activitate principală (CAEN)
7711
Forma de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Forma de organizare
PERSOANA JURIDICA
Vechime
23 ani (din 31.10.2003)

Date financiare 2025

Cifră de afaceri netă
922.778 RON
▼ 13% vs 2024
Profit net
81.022 RON
▼ 74% vs 2024
Capitaluri proprii
844.531 RON
▲ 11% vs 2024
Număr mediu angajați
1
▲ 0% vs 2024

Grafic evoluție companie

Evoluția cifrei de afaceri, a profitului și a datoriilor pe ultimii 5 ani de bilanț disponibili (RON).

0212 k424 k636 k848 k1,1 mil2021 · Cifră de afaceri: 602.811 RON2022 · Cifră de afaceri: 653.817 RON2023 · Cifră de afaceri: 770.415 RON2024 · Cifră de afaceri: 1.060.371 RON2025 · Cifră de afaceri: 922.778 RON2021 · Profit: 157.232 RON2022 · Profit: 405.989 RON2023 · Profit: 341.259 RON2024 · Profit: 314.448 RON2025 · Profit: 81.022 RON2021 · Datorii: 377.403 RON2022 · Datorii: 680.691 RON2023 · Datorii: 808.193 RON2024 · Datorii: 717.524 RON2025 · Datorii: 642.463 RON20212022202320242025
Cifră de afaceri Profit Datorii

Date financiare detaliate

ROUNDTRIP S.R.L. a avut o cifră de afaceri de 922.778 RON în 2025, cu un profit net de 81.022 RON.

Indicator (RON) 20252024202320222021
Cifră de afaceri netă 922.778 1.060.371 770.415 653.817 602.811
Profit net 81.022 314.448 341.259 405.989 157.232
Capitaluri proprii 844.531 763.509 449.061 406.229 258.843
Active totale 1.486.994 1.481.033 1.263.353 1.086.871 636.246
Datorii totale 642.463 717.524 808.193 680.691 377.403
Număr mediu salariați 1 1 1 1 1

Analiză de risc — insolvență

5.65
Risc scăzut

Scorul estimează riscul de insolvență folosind formula Altman Z''-Score, calculată de Datero din bilanțul pe anul 2025. Scoruri peste 2,6 indică o situație financiară solidă; între 1,1 și 2,6 — zonă de incertitudine; sub 1,1 pot semnala dificultăți. Valoarea e estimativă și are caracter informativ.

Alte firme cu aceeași activitate principală (CAEN 7711).

Datele au caracter informativ și sunt preluate din surse oficiale (ANAF, Registrul Comerțului). Vor fi actualizate în timp real prin API.