Activă Plătitor TVA MUNICIPIUL BUCUREŞTI

CESIDO COM SRL

CUI
15761115
Reg. Comerț
J2003012725400
Înregistrată
23.09.2003
Sediu social MUNICIPIUL BUCUREŞTI, SECTOR 3, STR. VLĂHIŢA, NR.4, BL.M3K, SC.1, ET.7, AP.40
2.91
Risc de insolvență
Risc scăzut

Informații fiscale

Statut firmă
Activă
Statut TVA
Plătitor
TVA la încasare
Neînregistrată
Split TVA
Nu figurează

Date generale

Organ fiscal
Administraţia Sector 3 a Finanţelor Publice
Forma juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Activitate principală (CAEN)
4752
Forma de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Forma de organizare
PERSOANA JURIDICA
Vechime
23 ani (din 23.09.2003)

Date financiare 2025

Cifră de afaceri netă
722.906 RON
▲ 28% vs 2024
Profit net
135.744 RON
▲ 749% vs 2024
Capitaluri proprii
-70.620 RON
▲ 66% vs 2024
Număr mediu angajați
2
▲ 0% vs 2024

Grafic evoluție companie

Evoluția cifrei de afaceri, a profitului și a datoriilor pe ultimii 5 ani de bilanț disponibili (RON).

0183 k366 k549 k732 k916 k2021 · Cifră de afaceri: 652.724 RON2022 · Cifră de afaceri: 915.527 RON2023 · Cifră de afaceri: 681.690 RON2024 · Cifră de afaceri: 566.897 RON2025 · Cifră de afaceri: 722.906 RON2021 · Profit: 0 RON2022 · Profit: 0 RON2023 · Profit: 136.871 RON2024 · Profit: 15.997 RON2025 · Profit: 135.744 RON2021 · Datorii: 500.889 RON2022 · Datorii: 466.394 RON2023 · Datorii: 497.451 RON2024 · Datorii: 438.616 RON2025 · Datorii: 356.603 RON20212022202320242025
Cifră de afaceri Profit Datorii

Date financiare detaliate

CESIDO COM SRL a avut o cifră de afaceri de 722.906 RON în 2025, cu un profit net de 135.744 RON.

Indicator (RON) 20252024202320222021
Cifră de afaceri netă 722.906 566.897 681.690 915.527 652.724
Profit net 135.744 15.997 136.871 0 0
Capitaluri proprii -70.620 -206.364 -222.361 -359.232 -298.863
Active totale 285.983 232.252 275.090 107.162 202.026
Datorii totale 356.603 438.616 497.451 466.394 500.889
Număr mediu salariați 2 2 2 2 2

Analiză de risc — insolvență

2.91
Risc scăzut

Scorul estimează riscul de insolvență folosind formula Altman Z''-Score, calculată de Datero din bilanțul pe anul 2025. Scoruri peste 2,6 indică o situație financiară solidă; între 1,1 și 2,6 — zonă de incertitudine; sub 1,1 pot semnala dificultăți. Valoarea e estimativă și are caracter informativ.

Alte firme cu aceeași activitate principală (CAEN 4752).

Datele au caracter informativ și sunt preluate din surse oficiale (ANAF, Registrul Comerțului). Vor fi actualizate în timp real prin API.