Activă Plătitor TVA MARAMUREŞ

ANDEMIDI SRL

CUI
15759832
Reg. Comerț
J2003001082246
Înregistrată
23.09.2003
Sediu social JUD. MARAMUREŞ, MUN. BAIA MARE, STR. VASILE LUCACIU, NR.232
-2.90
Risc de insolvență
Risc ridicat

Informații fiscale

Statut firmă
Activă
Statut TVA
Plătitor
TVA la încasare
Neînregistrată
Split TVA
Nu figurează

Date generale

Organ fiscal
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Maramureş
Forma juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Activitate principală (CAEN)
4781
Forma de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Forma de organizare
PERSOANA JURIDICA
Vechime
23 ani (din 23.09.2003)

Date financiare 2025

Cifră de afaceri netă
2.593.539 RON
▲ 5% vs 2024
Profit net
14.479 RON
▲ 9% vs 2024
Capitaluri proprii
-224.335 RON
▲ 6% vs 2024
Număr mediu angajați
2
▲ 100% vs 2024

Grafic evoluție companie

Evoluția cifrei de afaceri, a profitului și a datoriilor pe ultimii 5 ani de bilanț disponibili (RON).

0667 k1,3 mil2,0 mil2,7 mil3,3 mil2021 · Cifră de afaceri: 2.396.392 RON2022 · Cifră de afaceri: 3.336.823 RON2023 · Cifră de afaceri: 2.580.641 RON2024 · Cifră de afaceri: 2.477.615 RON2025 · Cifră de afaceri: 2.593.539 RON2021 · Profit: 10.790 RON2022 · Profit: 9.330 RON2023 · Profit: 12.098 RON2024 · Profit: 13.340 RON2025 · Profit: 14.479 RON2021 · Datorii: 763.555 RON2022 · Datorii: 614.350 RON2023 · Datorii: 1.059.624 RON2024 · Datorii: 809.126 RON2025 · Datorii: 740.705 RON20212022202320242025
Cifră de afaceri Profit Datorii

Date financiare detaliate

ANDEMIDI SRL a avut o cifră de afaceri de 2.593.539 RON în 2025, cu un profit net de 14.479 RON.

Indicator (RON) 20252024202320222021
Cifră de afaceri netă 2.593.539 2.477.615 2.580.641 3.336.823 2.396.392
Profit net 14.479 13.340 12.098 9.330 10.790
Capitaluri proprii -224.335 -238.814 -252.154 -264.252 -273.582
Active totale 515.790 569.314 807.470 350.098 489.973
Datorii totale 740.705 809.126 1.059.624 614.350 763.555
Număr mediu salariați 2 1 1 2 2

Analiză de risc — insolvență

-2.90
Risc ridicat

Scorul estimează riscul de insolvență folosind formula Altman Z''-Score, calculată de Datero din bilanțul pe anul 2025. Scoruri peste 2,6 indică o situație financiară solidă; între 1,1 și 2,6 — zonă de incertitudine; sub 1,1 pot semnala dificultăți. Valoarea e estimativă și are caracter informativ.

Alte firme cu aceeași activitate principală (CAEN 4781).

Datele au caracter informativ și sunt preluate din surse oficiale (ANAF, Registrul Comerțului). Vor fi actualizate în timp real prin API.