Activă Plătitor TVA GALAŢI

AMIRSI SRL

CUI
15748868
Reg. Comerț
J2003001273170
Înregistrată
17.09.2003
Sediu social JUD. GALAŢI, MUN. GALAŢI, STR. ALEXANDRU IOAN CUZA, NR.22, cod poștal 800017
-2.61
Risc de insolvență
Risc ridicat

Informații fiscale

Statut firmă
Activă
Statut TVA
Plătitor
TVA la încasare
Neînregistrată
Split TVA
Nu figurează

Date generale

Organ fiscal
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Galaţi
Forma juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Activitate principală (CAEN)
4642
Forma de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Forma de organizare
PERSOANA JURIDICA
Vechime
23 ani (din 17.09.2003)

Date financiare 2025

Cifră de afaceri netă
1.091.009 RON
▼ 11% vs 2024
Profit net
20.588 RON
▼ 46% vs 2024
Capitaluri proprii
-392.778 RON
▲ 5% vs 2024
Număr mediu angajați
0
▼ 100% vs 2024

Grafic evoluție companie

Evoluția cifrei de afaceri, a profitului și a datoriilor pe ultimii 5 ani de bilanț disponibili (RON).

0285 k570 k855 k1,1 mil1,4 mil2021 · Cifră de afaceri: 774.848 RON2022 · Cifră de afaceri: 891.027 RON2023 · Cifră de afaceri: 1.052.643 RON2024 · Cifră de afaceri: 1.231.341 RON2025 · Cifră de afaceri: 1.091.009 RON2021 · Profit: 0 RON2022 · Profit: 0 RON2023 · Profit: 0 RON2024 · Profit: 38.204 RON2025 · Profit: 20.588 RON2021 · Datorii: 1.075.836 RON2022 · Datorii: 1.330.094 RON2023 · Datorii: 1.424.874 RON2024 · Datorii: 1.390.869 RON2025 · Datorii: 1.414.739 RON20212022202320242025
Cifră de afaceri Profit Datorii

Date financiare detaliate

AMIRSI SRL a avut o cifră de afaceri de 1.091.009 RON în 2025, cu un profit net de 20.588 RON.

Indicator (RON) 20252024202320222021
Cifră de afaceri netă 1.091.009 1.231.341 1.052.643 891.027 774.848
Profit net 20.588 38.204 0 0 0
Capitaluri proprii -392.778 -413.367 -451.571 -450.462 -427.029
Active totale 1.021.961 977.502 973.303 876.929 646.085
Datorii totale 1.414.739 1.390.869 1.424.874 1.330.094 1.075.836
Număr mediu salariați 0 1 1 1 1

Analiză de risc — insolvență

-2.61
Risc ridicat

Scorul estimează riscul de insolvență folosind formula Altman Z''-Score, calculată de Datero din bilanțul pe anul 2025. Scoruri peste 2,6 indică o situație financiară solidă; între 1,1 și 2,6 — zonă de incertitudine; sub 1,1 pot semnala dificultăți. Valoarea e estimativă și are caracter informativ.

Alte firme cu aceeași activitate principală (CAEN 4642).

Datele au caracter informativ și sunt preluate din surse oficiale (ANAF, Registrul Comerțului). Vor fi actualizate în timp real prin API.