Activă Plătitor TVA OLT

TOPSLUC SRL

CUI
15736960
Reg. Comerț
J2003000610286
Înregistrată
11.09.2003
Sediu social JUD. OLT, MUN. SLATINA, STR. BASARABILOR, NR.41, BL.3BCD, SC.B, ET.2, AP.4, cod poștal 230109
4.19
Risc de insolvență
Risc scăzut

Informații fiscale

Statut firmă
Activă
Statut TVA
Plătitor
TVA la încasare
Înregistrată
Split TVA
Nu figurează

Date generale

Organ fiscal
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Olt
Forma juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Activitate principală (CAEN)
4312
Forma de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Forma de organizare
PERSOANA JURIDICA
Vechime
23 ani (din 11.09.2003)

Date financiare 2025

Cifră de afaceri netă
487.480 RON
▲ 48% vs 2024
Profit net
10.678 RON
▼ 28% vs 2024
Capitaluri proprii
252.529 RON
▲ 4% vs 2024
Număr mediu angajați
4
▲ 0% vs 2024

Grafic evoluție companie

Evoluția cifrei de afaceri, a profitului și a datoriilor pe ultimii 5 ani de bilanț disponibili (RON).

0130 k260 k390 k520 k650 k2021 · Cifră de afaceri: 119.480 RON2022 · Cifră de afaceri: 128.925 RON2023 · Cifră de afaceri: 289.908 RON2024 · Cifră de afaceri: 330.285 RON2025 · Cifră de afaceri: 487.480 RON2021 · Profit: 19.613 RON2022 · Profit: 10.106 RON2023 · Profit: 12.046 RON2024 · Profit: 14.926 RON2025 · Profit: 10.678 RON2021 · Datorii: 650.003 RON2022 · Datorii: 392.545 RON2023 · Datorii: 407.211 RON2024 · Datorii: 418.752 RON2025 · Datorii: 577.746 RON20212022202320242025
Cifră de afaceri Profit Datorii

Date financiare detaliate

TOPSLUC SRL a avut o cifră de afaceri de 487.480 RON în 2025, cu un profit net de 10.678 RON.

Indicator (RON) 20252024202320222021
Cifră de afaceri netă 487.480 330.285 289.908 128.925 119.480
Profit net 10.678 14.926 12.046 10.106 19.613
Capitaluri proprii 252.529 241.850 226.924 214.878 204.772
Active totale 1.303.638 1.254.792 1.351.279 1.445.393 1.756.869
Datorii totale 577.746 418.752 407.211 392.545 650.003
Număr mediu salariați 4 4 4 2 1

Analiză de risc — insolvență

4.19
Risc scăzut

Scorul estimează riscul de insolvență folosind formula Altman Z''-Score, calculată de Datero din bilanțul pe anul 2025. Scoruri peste 2,6 indică o situație financiară solidă; între 1,1 și 2,6 — zonă de incertitudine; sub 1,1 pot semnala dificultăți. Valoarea e estimativă și are caracter informativ.

Alte firme cu aceeași activitate principală (CAEN 4312).

Datele au caracter informativ și sunt preluate din surse oficiale (ANAF, Registrul Comerțului). Vor fi actualizate în timp real prin API.