Activă Plătitor TVA NEAMŢ

LEMAR INDUSTRIES SRL

CUI
15727946
Reg. Comerț
J2003001241276
Înregistrată
09.09.2003
Sediu social JUD. NEAMŢ, MUN. PIATRA NEAMŢ, ALEEA TIPARULUI, NR.78, cod poștal 610253
14.81
Risc de insolvență
Risc scăzut

Informații fiscale

Statut firmă
Activă
Statut TVA
Plătitor
TVA la încasare
Neînregistrată
Split TVA
Nu figurează

Date generale

Organ fiscal
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Neamţ
Forma juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Activitate principală (CAEN)
7810
Forma de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Forma de organizare
PERSOANA JURIDICA
Vechime
23 ani (din 09.09.2003)

Date financiare 2025

Cifră de afaceri netă
3.388.896 RON
▼ 6% vs 2024
Profit net
410.543 RON
▲ 195% vs 2024
Capitaluri proprii
7.395.070 RON
▲ 4% vs 2024
Număr mediu angajați
17
▼ 23% vs 2024

Grafic evoluție companie

Evoluția cifrei de afaceri, a profitului și a datoriilor pe ultimii 5 ani de bilanț disponibili (RON).

02,0 mil3,9 mil5,9 mil7,8 mil9,8 mil2021 · Cifră de afaceri: 2.986.400 RON2022 · Cifră de afaceri: 6.132.542 RON2023 · Cifră de afaceri: 9.787.496 RON2024 · Cifră de afaceri: 3.588.984 RON2025 · Cifră de afaceri: 3.388.896 RON2021 · Profit: 29.951 RON2022 · Profit: 576.749 RON2023 · Profit: 3.685.065 RON2024 · Profit: 139.142 RON2025 · Profit: 410.543 RON2021 · Datorii: 725.412 RON2022 · Datorii: 1.119.690 RON2023 · Datorii: 2.388.819 RON2024 · Datorii: 821.116 RON2025 · Datorii: 915.953 RON20212022202320242025
Cifră de afaceri Profit Datorii

Date financiare detaliate

LEMAR INDUSTRIES SRL a avut o cifră de afaceri de 3.388.896 RON în 2025, cu un profit net de 410.543 RON.

Indicator (RON) 20252024202320222021
Cifră de afaceri netă 3.388.896 3.588.984 9.787.496 6.132.542 2.986.400
Profit net 410.543 139.142 3.685.065 576.749 29.951
Capitaluri proprii 7.395.070 7.123.028 7.433.886 3.749.547 3.772.798
Active totale 8.299.580 7.940.108 9.817.530 4.861.432 4.498.210
Datorii totale 915.953 821.116 2.388.819 1.119.690 725.412
Număr mediu salariați 17 22 36 32 38

Analiză de risc — insolvență

14.81
Risc scăzut

Scorul estimează riscul de insolvență folosind formula Altman Z''-Score, calculată de Datero din bilanțul pe anul 2025. Scoruri peste 2,6 indică o situație financiară solidă; între 1,1 și 2,6 — zonă de incertitudine; sub 1,1 pot semnala dificultăți. Valoarea e estimativă și are caracter informativ.

Alte firme cu aceeași activitate principală (CAEN 7810).

Datele au caracter informativ și sunt preluate din surse oficiale (ANAF, Registrul Comerțului). Vor fi actualizate în timp real prin API.