Activă Plătitor TVA MUNICIPIUL BUCUREŞTI

CRYOGENICA SRL

CUI
1572477
Reg. Comerț
J1991010813401
Înregistrată
09.12.1992
Sediu social MUNICIPIUL BUCUREŞTI, SECTOR 2, STR. ISPRAVNICULUI, NR.41
13.20
Risc de insolvență
Risc scăzut

Informații fiscale

Statut firmă
Activă
Statut TVA
Plătitor
TVA la încasare
Înregistrată
Split TVA
Nu figurează

Date generale

Organ fiscal
Administraţia Sector 2 a Finanţelor Publice
Forma juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Activitate principală (CAEN)
7120
Forma de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON SI STRAIN
Forma de organizare
PERSOANA JURIDICA
Vechime
33 ani (din 09.12.1992)

Date financiare 2025

Cifră de afaceri netă
701.055 RON
▲ 12% vs 2024
Profit net
92.893 RON
▲ 98% vs 2024
Capitaluri proprii
238.270 RON
▲ 41% vs 2024
Număr mediu angajați
4
▲ 0% vs 2024

Grafic evoluție companie

Evoluția cifrei de afaceri, a profitului și a datoriilor pe ultimii 5 ani de bilanț disponibili (RON).

0140 k280 k421 k561 k701 k2021 · Cifră de afaceri: 511.321 RON2022 · Cifră de afaceri: 510.247 RON2023 · Cifră de afaceri: 580.406 RON2024 · Cifră de afaceri: 624.890 RON2025 · Cifră de afaceri: 701.055 RON2021 · Profit: 80.512 RON2022 · Profit: 41.827 RON2023 · Profit: 41.629 RON2024 · Profit: 46.899 RON2025 · Profit: 92.893 RON2021 · Datorii: 60.684 RON2022 · Datorii: 47.334 RON2023 · Datorii: 62.688 RON2024 · Datorii: 53.396 RON2025 · Datorii: 53.684 RON20212022202320242025
Cifră de afaceri Profit Datorii

Date financiare detaliate

CRYOGENICA SRL a avut o cifră de afaceri de 701.055 RON în 2025, cu un profit net de 92.893 RON.

Indicator (RON) 20252024202320222021
Cifră de afaceri netă 701.055 624.890 580.406 510.247 511.321
Profit net 92.893 46.899 41.629 41.827 80.512
Capitaluri proprii 238.270 168.827 139.928 114.799 101.972
Active totale 291.082 221.254 201.536 161.516 162.097
Datorii totale 53.684 53.396 62.688 47.334 60.684
Număr mediu salariați 4 4 5 4 5

Analiză de risc — insolvență

13.20
Risc scăzut

Scorul estimează riscul de insolvență folosind formula Altman Z''-Score, calculată de Datero din bilanțul pe anul 2025. Scoruri peste 2,6 indică o situație financiară solidă; între 1,1 și 2,6 — zonă de incertitudine; sub 1,1 pot semnala dificultăți. Valoarea e estimativă și are caracter informativ.

Alte firme cu aceeași activitate principală (CAEN 7120).

Datele au caracter informativ și sunt preluate din surse oficiale (ANAF, Registrul Comerțului). Vor fi actualizate în timp real prin API.