Activă Plătitor TVA TIMIŞ

TEHNOLUX SRL

CUI
15722035
Reg. Comerț
J2003002030352
Înregistrată
05.09.2003
Sediu social JUD. TIMIŞ, MUN. TIMIŞOARA, STR. TIMOCULUI, NR.19, cod poștal 300095
4.04
Risc de insolvență
Risc scăzut

Informații fiscale

Statut firmă
Activă
Statut TVA
Plătitor
TVA la încasare
Neînregistrată
Split TVA
Nu figurează

Date generale

Organ fiscal
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Timiş
Forma juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Activitate principală (CAEN)
3100
Forma de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Forma de organizare
PERSOANA JURIDICA
Vechime
23 ani (din 05.09.2003)

Date financiare 2025

Cifră de afaceri netă
2.039.162 RON
▲ 39% vs 2024
Profit net
10.646 RON
▲ 13% vs 2024
Capitaluri proprii
141.793 RON
▲ 6% vs 2024
Număr mediu angajați
5
▲ 0% vs 2024

Grafic evoluție companie

Evoluția cifrei de afaceri, a profitului și a datoriilor pe ultimii 5 ani de bilanț disponibili (RON).

0408 k816 k1,2 mil1,6 mil2,0 mil2021 · Cifră de afaceri: 1.037.694 RON2022 · Cifră de afaceri: 1.318.108 RON2023 · Cifră de afaceri: 1.339.232 RON2024 · Cifră de afaceri: 1.469.207 RON2025 · Cifră de afaceri: 2.039.162 RON2021 · Profit: 34.569 RON2022 · Profit: 69.238 RON2023 · Profit: 110.761 RON2024 · Profit: 9.428 RON2025 · Profit: 10.646 RON2021 · Datorii: 747.248 RON2022 · Datorii: 813.373 RON2023 · Datorii: 834.516 RON2024 · Datorii: 871.481 RON2025 · Datorii: 713.680 RON20212022202320242025
Cifră de afaceri Profit Datorii

Date financiare detaliate

TEHNOLUX SRL a avut o cifră de afaceri de 2.039.162 RON în 2025, cu un profit net de 10.646 RON.

Indicator (RON) 20252024202320222021
Cifră de afaceri netă 2.039.162 1.469.207 1.339.232 1.318.108 1.037.694
Profit net 10.646 9.428 110.761 69.238 34.569
Capitaluri proprii 141.793 133.530 124.102 13.341 8.667
Active totale 1.674.767 1.924.492 958.618 826.714 755.915
Datorii totale 713.680 871.481 834.516 813.373 747.248
Număr mediu salariați 5 5 4 3 3

Analiză de risc — insolvență

4.04
Risc scăzut

Scorul estimează riscul de insolvență folosind formula Altman Z''-Score, calculată de Datero din bilanțul pe anul 2025. Scoruri peste 2,6 indică o situație financiară solidă; între 1,1 și 2,6 — zonă de incertitudine; sub 1,1 pot semnala dificultăți. Valoarea e estimativă și are caracter informativ.

Alte firme cu aceeași activitate principală (CAEN 3100).

Datele au caracter informativ și sunt preluate din surse oficiale (ANAF, Registrul Comerțului). Vor fi actualizate în timp real prin API.