Activă Plătitor TVA BIHOR

CONSTRUCTII MARCUT S.R.L.

CUI
15546079
Reg. Comerț
J05/817/2003
Înregistrată
26.06.2003
Sediu social JUD. BIHOR, MUN. ORADEA, STR. HENRIK IBSEN, NR.3, BL.AN 2, ET.1, AP.6, cod poștal 410241
6.43
Risc de insolvență
Risc scăzut

Informații fiscale

Statut firmă
Activă
Statut TVA
Plătitor
TVA la încasare
Înregistrată
Split TVA
Nu figurează

Date generale

Organ fiscal
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Bihor
Forma juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Activitate principală (CAEN)
4312
Forma de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Forma de organizare
PERSOANA JURIDICA
Vechime
23 ani (din 26.06.2003)

Date financiare 2025

Cifră de afaceri netă
20.550 RON
▼ 94% vs 2024
Profit net
0 RON
▼ 100% vs 2024
Capitaluri proprii
155.394 RON
▼ 9% vs 2024
Număr mediu angajați
1
▲ 0% vs 2024

Grafic evoluție companie

Evoluția cifrei de afaceri, a profitului și a datoriilor pe ultimii 5 ani de bilanț disponibili (RON).

075 k149 k224 k299 k373 k2021 · Cifră de afaceri: 230.566 RON2022 · Cifră de afaceri: 373.455 RON2023 · Cifră de afaceri: 240.497 RON2024 · Cifră de afaceri: 326.792 RON2025 · Cifră de afaceri: 20.550 RON2021 · Profit: 0 RON2022 · Profit: 38.501 RON2023 · Profit: 0 RON2024 · Profit: 76.335 RON2025 · Profit: 0 RON2021 · Datorii: 57.541 RON2022 · Datorii: 70.053 RON2023 · Datorii: 99.573 RON2024 · Datorii: 92.804 RON2025 · Datorii: 78.566 RON20212022202320242025
Cifră de afaceri Profit Datorii

Date financiare detaliate

CONSTRUCTII MARCUT S.R.L. a avut o cifră de afaceri de 20.550 RON în 2025, cu un profit net de 0 RON.

Indicator (RON) 20252024202320222021
Cifră de afaceri netă 20.550 326.792 240.497 373.455 230.566
Profit net 0 76.335 0 38.501 0
Capitaluri proprii 155.394 170.449 114.116 135.033 132.513
Active totale 233.960 263.253 213.689 205.086 190.054
Datorii totale 78.566 92.804 99.573 70.053 57.541
Număr mediu salariați 1 1 3 3 3

Analiză de risc — insolvență

6.43
Risc scăzut

Scorul estimează riscul de insolvență folosind formula Altman Z''-Score, calculată de Datero din bilanțul pe anul 2025. Scoruri peste 2,6 indică o situație financiară solidă; între 1,1 și 2,6 — zonă de incertitudine; sub 1,1 pot semnala dificultăți. Valoarea e estimativă și are caracter informativ.

Alte firme cu aceeași activitate principală (CAEN 4312).

Datele au caracter informativ și sunt preluate din surse oficiale (ANAF, Registrul Comerțului). Vor fi actualizate în timp real prin API.