Activă Plătitor TVA CLUJ

GOLD PLUS S.R.L.

CUI
15542948
Reg. Comerț
J12/1754/2003
Înregistrată
26.06.2003
Sediu social JUD. CLUJ, MUN. CLUJ-NAPOCA, ALEEA BIZUŞA, NR.10, AP.33, cod poștal 400429
13.45
Risc de insolvență
Risc scăzut

Informații fiscale

Statut firmă
Activă
Statut TVA
Plătitor
TVA la încasare
Neînregistrată
Split TVA
Nu figurează

Date generale

Organ fiscal
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Cluj
Forma juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Activitate principală (CAEN)
6492
Forma de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Forma de organizare
PERSOANA JURIDICA
Vechime
23 ani (din 26.06.2003)

Date financiare 2025

Cifră de afaceri netă
311.889 RON
▼ 13% vs 2024
Profit net
35.934 RON
▼ 52% vs 2024
Capitaluri proprii
159.392 RON
▼ 23% vs 2024
Număr mediu angajați
2
▲ 0% vs 2024

Grafic evoluție companie

Evoluția cifrei de afaceri, a profitului și a datoriilor pe ultimii 5 ani de bilanț disponibili (RON).

071 k143 k214 k286 k357 k2021 · Cifră de afaceri: 182.803 RON2022 · Cifră de afaceri: 223.044 RON2023 · Cifră de afaceri: 241.661 RON2024 · Cifră de afaceri: 357.491 RON2025 · Cifră de afaceri: 311.889 RON2021 · Profit: 13.516 RON2022 · Profit: 74.706 RON2023 · Profit: 48.054 RON2024 · Profit: 75.583 RON2025 · Profit: 35.934 RON2021 · Datorii: 35.925 RON2022 · Datorii: 51.166 RON2023 · Datorii: 29.255 RON2024 · Datorii: 15.107 RON2025 · Datorii: 28.065 RON20212022202320242025
Cifră de afaceri Profit Datorii

Date financiare detaliate

GOLD PLUS S.R.L. a avut o cifră de afaceri de 311.889 RON în 2025, cu un profit net de 35.934 RON.

Indicator (RON) 20252024202320222021
Cifră de afaceri netă 311.889 357.491 241.661 223.044 182.803
Profit net 35.934 75.583 48.054 74.706 13.516
Capitaluri proprii 159.392 206.788 173.505 125.451 82.324
Active totale 187.457 221.895 202.760 176.617 118.249
Datorii totale 28.065 15.107 29.255 51.166 35.925
Număr mediu salariați 2 2 2 2 2

Analiză de risc — insolvență

13.45
Risc scăzut

Scorul estimează riscul de insolvență folosind formula Altman Z''-Score, calculată de Datero din bilanțul pe anul 2025. Scoruri peste 2,6 indică o situație financiară solidă; între 1,1 și 2,6 — zonă de incertitudine; sub 1,1 pot semnala dificultăți. Valoarea e estimativă și are caracter informativ.

Alte firme cu aceeași activitate principală (CAEN 6492).

Datele au caracter informativ și sunt preluate din surse oficiale (ANAF, Registrul Comerțului). Vor fi actualizate în timp real prin API.