Activă BRAŞOV

CHICAGO TRAVEL S.R.L.

CUI
15472796
Reg. Comerț
J08/1026/2003
Înregistrată
30.05.2003
Sediu social JUD. BRAŞOV, MUN. BRAŞOV, STR. MIRCEA CEL BĂTRÂN, NR.2, AP.2-CAMERA 1, cod poștal 500193
-15.80
Risc de insolvență
Risc ridicat

Informații fiscale

Statut firmă
Activă
Statut TVA
Neplătitor
TVA la încasare
Neînregistrată
Split TVA
Nu figurează

Date generale

Organ fiscal
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Braşov
Forma juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Activitate principală (CAEN)
5590
Forma de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Forma de organizare
PERSOANA JURIDICA
Vechime
23 ani (din 30.05.2003)

Date financiare 2012

Cifră de afaceri netă
0 RON
▲ 100% vs 2011
Profit net
0 RON
Capitaluri proprii
-323.577 RON
▼ 20% vs 2011
Număr mediu angajați
3
▲ 0% vs 2011

Grafic evoluție companie

Evoluția cifrei de afaceri, a profitului și a datoriilor pe ultimii 5 ani de bilanț disponibili (RON).

-47 k66 k178 k290 k403 k515 k2008 · Cifră de afaceri: 91.499 RON2009 · Cifră de afaceri: 840 RON2010 · Cifră de afaceri: 60.831 RON2011 · Cifră de afaceri: -46.510 RON2012 · Cifră de afaceri: 0 RON2008 · Profit: 0 RON2009 · Profit: 0 RON2010 · Profit: 0 RON2011 · Profit: 0 RON2012 · Profit: 0 RON2008 · Datorii: 429.095 RON2009 · Datorii: 478.605 RON2010 · Datorii: 514.881 RON2011 · Datorii: 451.675 RON2012 · Datorii: 464.420 RON20082009201020112012
Cifră de afaceri Profit Datorii

Date financiare detaliate

CHICAGO TRAVEL S.R.L. a avut o cifră de afaceri de 0 RON în 2012, cu un profit net de 0 RON.

Indicator (RON) 20122011201020092008
Cifră de afaceri netă 0 -46.510 60.831 840 91.499
Profit net 0 0 0 0 0
Capitaluri proprii -323.577 -270.571 -155.716 -130.439 -34.617
Active totale 140.843 181.104 359.165 346.263 391.057
Datorii totale 464.420 451.675 514.881 478.605 429.095
Număr mediu salariați 3 3 1 1 3

Analiză de risc — insolvență

-15.80
Risc ridicat

Scorul estimează riscul de insolvență folosind formula Altman Z''-Score, calculată de Datero din bilanțul pe anul 2012. Scoruri peste 2,6 indică o situație financiară solidă; între 1,1 și 2,6 — zonă de incertitudine; sub 1,1 pot semnala dificultăți. Valoarea e estimativă și are caracter informativ.

Alte firme cu aceeași activitate principală (CAEN 5590).

Datele au caracter informativ și sunt preluate din surse oficiale (ANAF, Registrul Comerțului). Vor fi actualizate în timp real prin API.