Activă Plătitor TVA MUNICIPIUL BUCUREŞTI

MOVIE PRODUCTION ENTERTAINMENT SRL

CUI
15393587
Reg. Comerț
J2003005774406
Înregistrată
23.04.2003
Sediu social MUNICIPIUL BUCUREŞTI, SECTOR 4, B-DUL ALEXANDRU OBREGIA, NR.31, BL.I5, SC.A, ET.4, AP.16, cod poștal 41728
5.44
Risc de insolvență
Risc scăzut

Informații fiscale

Statut firmă
Activă
Statut TVA
Plătitor
TVA la încasare
Înregistrată
Split TVA
Nu figurează

Date generale

Organ fiscal
Administraţia Sector 4 a Finanţelor Publice
Forma juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Activitate principală (CAEN)
5911
Forma de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Forma de organizare
PERSOANA JURIDICA
Vechime
23 ani (din 23.04.2003)

Date financiare 2025

Cifră de afaceri netă
1.468.743 RON
▲ 91% vs 2024
Profit net
465.817 RON
▲ 20% vs 2024
Capitaluri proprii
495.817 RON
▼ 76% vs 2024
Număr mediu angajați
4
▲ 0% vs 2024

Grafic evoluție companie

Evoluția cifrei de afaceri, a profitului și a datoriilor pe ultimii 5 ani de bilanț disponibili (RON).

0380 k759 k1,1 mil1,5 mil1,9 mil2021 · Cifră de afaceri: 1.875.528 RON2022 · Cifră de afaceri: 1.210.714 RON2023 · Cifră de afaceri: 1.624.207 RON2024 · Cifră de afaceri: 767.087 RON2025 · Cifră de afaceri: 1.468.743 RON2021 · Profit: 1.484.675 RON2022 · Profit: 565.521 RON2023 · Profit: 1.267.110 RON2024 · Profit: 388.352 RON2025 · Profit: 465.817 RON2021 · Datorii: 238.097 RON2022 · Datorii: 1.897.645 RON2023 · Datorii: 859.037 RON2024 · Datorii: 366.187 RON2025 · Datorii: 1.821.738 RON20212022202320242025
Cifră de afaceri Profit Datorii

Date financiare detaliate

MOVIE PRODUCTION ENTERTAINMENT SRL a avut o cifră de afaceri de 1.468.743 RON în 2025, cu un profit net de 465.817 RON.

Indicator (RON) 20252024202320222021
Cifră de afaceri netă 1.468.743 767.087 1.624.207 1.210.714 1.875.528
Profit net 465.817 388.352 1.267.110 565.521 1.484.675
Capitaluri proprii 495.817 2.062.489 1.885.006 617.896 2.035.395
Active totale 5.186.957 5.846.307 6.764.431 7.669.308 6.973.761
Datorii totale 1.821.738 366.187 859.037 1.897.645 238.097
Număr mediu salariați 4 4 3 3 2

Analiză de risc — insolvență

5.44
Risc scăzut

Scorul estimează riscul de insolvență folosind formula Altman Z''-Score, calculată de Datero din bilanțul pe anul 2025. Scoruri peste 2,6 indică o situație financiară solidă; între 1,1 și 2,6 — zonă de incertitudine; sub 1,1 pot semnala dificultăți. Valoarea e estimativă și are caracter informativ.

Alte firme cu aceeași activitate principală (CAEN 5911).

Datele au caracter informativ și sunt preluate din surse oficiale (ANAF, Registrul Comerțului). Vor fi actualizate în timp real prin API.