Activă Plătitor TVA MUNICIPIUL BUCUREŞTI

UNAS COMP SRL

CUI
15362297
Reg. Comerț
J2003005013402
Înregistrată
11.04.2003
Sediu social MUNICIPIUL BUCUREŞTI, SECTOR 1, BLD IANCU DE HUNEDOARA, NR.29F, ANEXA
-1389.72
Risc de insolvență
Risc ridicat

Informații fiscale

Statut firmă
Activă
Statut TVA
Plătitor
TVA la încasare
Înregistrată
Split TVA
Nu figurează

Date generale

Organ fiscal
Administraţia Sector 1 a Finanţelor Publice
Forma juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Activitate principală (CAEN)
6832
Forma de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Forma de organizare
PERSOANA JURIDICA
Vechime
23 ani (din 11.04.2003)

Date financiare 2025

Cifră de afaceri netă
142.665 RON
▲ 11% vs 2024
Profit net
0 RON
Capitaluri proprii
-727.986 RON
▼ 4% vs 2024
Număr mediu angajați
3
▲ 0% vs 2024

Grafic evoluție companie

Evoluția cifrei de afaceri, a profitului și a datoriilor pe ultimii 5 ani de bilanț disponibili (RON).

0146 k293 k439 k585 k732 k2021 · Cifră de afaceri: 92.027 RON2022 · Cifră de afaceri: 120.994 RON2023 · Cifră de afaceri: 124.586 RON2024 · Cifră de afaceri: 129.017 RON2025 · Cifră de afaceri: 142.665 RON2021 · Profit: 0 RON2022 · Profit: 0 RON2023 · Profit: 1.153 RON2024 · Profit: 0 RON2025 · Profit: 0 RON2021 · Datorii: 694.716 RON2022 · Datorii: 695.168 RON2023 · Datorii: 696.451 RON2024 · Datorii: 704.258 RON2025 · Datorii: 731.648 RON20212022202320242025
Cifră de afaceri Profit Datorii

Date financiare detaliate

UNAS COMP SRL a avut o cifră de afaceri de 142.665 RON în 2025, cu un profit net de 0 RON.

Indicator (RON) 20252024202320222021
Cifră de afaceri netă 142.665 129.017 124.586 120.994 92.027
Profit net 0 0 1.153 0 0
Capitaluri proprii -727.986 -700.744 -683.677 -684.829 -683.759
Active totale 3.440 5.036 16.037 10.065 10.850
Datorii totale 731.648 704.258 696.451 695.168 694.716
Număr mediu salariați 3 3 3 3 3

Analiză de risc — insolvență

-1389.72
Risc ridicat

Scorul estimează riscul de insolvență folosind formula Altman Z''-Score, calculată de Datero din bilanțul pe anul 2025. Scoruri peste 2,6 indică o situație financiară solidă; între 1,1 și 2,6 — zonă de incertitudine; sub 1,1 pot semnala dificultăți. Valoarea e estimativă și are caracter informativ.

Alte firme cu aceeași activitate principală (CAEN 6832).

Datele au caracter informativ și sunt preluate din surse oficiale (ANAF, Registrul Comerțului). Vor fi actualizate în timp real prin API.