Activă Plătitor TVA BISTRIŢA-NĂSĂUD

ZETINA TRANS SRL

CUI
15352200
Reg. Comerț
J2003000183067
Înregistrată
09.04.2003
Sediu social JUD. BISTRIŢA-NĂSĂUD, SAT MONARIU COM. BUDACU DE JOS, STR. PRINCIPALA, NR.31, cod poștal 427018
0.77
Risc de insolvență
Risc ridicat

Informații fiscale

Statut firmă
Activă
Statut TVA
Plătitor
TVA la încasare
Neînregistrată
Split TVA
Nu figurează

Date generale

Organ fiscal
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Bistriţa-Năsăud
Forma juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Activitate principală (CAEN)
4683
Forma de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Forma de organizare
PERSOANA JURIDICA
Vechime
23 ani (din 09.04.2003)

Date financiare 2025

Cifră de afaceri netă
0 RON
▼ 100% vs 2024
Profit net
0 RON
Capitaluri proprii
51.448 RON
▼ 44% vs 2024
Număr mediu angajați
1
▲ 0% vs 2024

Grafic evoluție companie

Evoluția cifrei de afaceri, a profitului și a datoriilor pe ultimii 5 ani de bilanț disponibili (RON).

0132 k264 k396 k527 k659 k2021 · Cifră de afaceri: 346.087 RON2022 · Cifră de afaceri: 659.341 RON2023 · Cifră de afaceri: 409.542 RON2024 · Cifră de afaceri: 78.074 RON2025 · Cifră de afaceri: 0 RON2021 · Profit: 12.948 RON2022 · Profit: 76.388 RON2023 · Profit: 7.506 RON2024 · Profit: 0 RON2025 · Profit: 0 RON2021 · Datorii: 140.779 RON2022 · Datorii: 201.968 RON2023 · Datorii: 117.702 RON2024 · Datorii: 480.890 RON2025 · Datorii: 466.192 RON20212022202320242025
Cifră de afaceri Profit Datorii

Date financiare detaliate

ZETINA TRANS SRL a avut o cifră de afaceri de 0 RON în 2025, cu un profit net de 0 RON.

Indicator (RON) 20252024202320222021
Cifră de afaceri netă 0 78.074 409.542 659.341 346.087
Profit net 0 0 7.506 76.388 12.948
Capitaluri proprii 51.448 91.087 170.803 321.650 245.262
Active totale 517.640 571.977 288.505 523.618 386.041
Datorii totale 466.192 480.890 117.702 201.968 140.779
Număr mediu salariați 1 1 1 1 1

Analiză de risc — insolvență

0.77
Risc ridicat

Scorul estimează riscul de insolvență folosind formula Altman Z''-Score, calculată de Datero din bilanțul pe anul 2025. Scoruri peste 2,6 indică o situație financiară solidă; între 1,1 și 2,6 — zonă de incertitudine; sub 1,1 pot semnala dificultăți. Valoarea e estimativă și are caracter informativ.

Alte firme cu aceeași activitate principală (CAEN 4683).

Datele au caracter informativ și sunt preluate din surse oficiale (ANAF, Registrul Comerțului). Vor fi actualizate în timp real prin API.