Activă Plătitor TVA MARAMUREŞ

SEBI-MARC SRL

CUI
15340540
Reg. Comerț
J2003000376241
Înregistrată
04.04.2003
Sediu social JUD. MARAMUREŞ, SAT CĂLINEŞTI COM. CĂLINEŞTI, , NR.551, cod poștal 437075
3.15
Risc de insolvență
Risc scăzut

Informații fiscale

Statut firmă
Activă
Statut TVA
Plătitor
TVA la încasare
Neînregistrată
Split TVA
Nu figurează

Date generale

Organ fiscal
Administraţia Fiscală pentru Contribuabili Mijlocii - Maramureş
Forma juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Activitate principală (CAEN)
4211
Forma de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Forma de organizare
PERSOANA JURIDICA
Vechime
23 ani (din 04.04.2003)

Date financiare 2025

Cifră de afaceri netă
69.807.419 RON
▼ 18% vs 2024
Profit net
5.744.878 RON
▲ 20% vs 2024
Capitaluri proprii
11.617.006 RON
▲ 33% vs 2024
Număr mediu angajați
190
▲ 6% vs 2024

Grafic evoluție companie

Evoluția cifrei de afaceri, a profitului și a datoriilor pe ultimii 5 ani de bilanț disponibili (RON).

017 mil34 mil51 mil68 mil85 mil2021 · Cifră de afaceri: 28.769.345 RON2022 · Cifră de afaceri: 35.663.281 RON2023 · Cifră de afaceri: 52.224.977 RON2024 · Cifră de afaceri: 84.986.516 RON2025 · Cifră de afaceri: 69.807.419 RON2021 · Profit: 504.739 RON2022 · Profit: 717.690 RON2023 · Profit: 1.030.811 RON2024 · Profit: 4.799.108 RON2025 · Profit: 5.744.878 RON2021 · Datorii: 19.126.701 RON2022 · Datorii: 21.367.081 RON2023 · Datorii: 36.640.544 RON2024 · Datorii: 32.085.186 RON2025 · Datorii: 35.930.353 RON20212022202320242025
Cifră de afaceri Profit Datorii

Date financiare detaliate

SEBI-MARC SRL a avut o cifră de afaceri de 69.807.419 RON în 2025, cu un profit net de 5.744.878 RON.

Indicator (RON) 20252024202320222021
Cifră de afaceri netă 69.807.419 84.986.516 52.224.977 35.663.281 28.769.345
Profit net 5.744.878 4.799.108 1.030.811 717.690 504.739
Capitaluri proprii 11.617.006 8.715.917 6.094.939 5.064.127 4.774.380
Active totale 47.547.359 40.801.103 42.735.483 26.431.208 23.901.081
Datorii totale 35.930.353 32.085.186 36.640.544 21.367.081 19.126.701
Număr mediu salariați 190 179 147 132 120

Analiză de risc — insolvență

3.15
Risc scăzut

Scorul estimează riscul de insolvență folosind formula Altman Z''-Score, calculată de Datero din bilanțul pe anul 2025. Scoruri peste 2,6 indică o situație financiară solidă; între 1,1 și 2,6 — zonă de incertitudine; sub 1,1 pot semnala dificultăți. Valoarea e estimativă și are caracter informativ.

Alte firme cu aceeași activitate principală (CAEN 4211).

Datele au caracter informativ și sunt preluate din surse oficiale (ANAF, Registrul Comerțului). Vor fi actualizate în timp real prin API.