Activă CLUJ

PIADVO SRL

CUI
15318879
Reg. Comerț
J2003000808128
Înregistrată
27.03.2003
Sediu social JUD. CLUJ, MUN. CLUJ-NAPOCA, STR. MUREŞULUI, NR.54, BL.B3, SC.1, ET.2, AP.8, cod poștal 400598
4.80
Risc de insolvență
Risc scăzut

Informații fiscale

Statut firmă
Activă
Statut TVA
Neplătitor
TVA la încasare
Neînregistrată
Split TVA
Nu figurează

Date generale

Organ fiscal
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Cluj
Forma juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Activitate principală (CAEN)
4775
Forma de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Forma de organizare
PERSOANA JURIDICA
Vechime
23 ani (din 27.03.2003)

Date financiare 2025

Cifră de afaceri netă
48.348 RON
▼ 14% vs 2024
Profit net
15.044 RON
Capitaluri proprii
-939 RON
▼ 147% vs 2024
Număr mediu angajați
0
▼ 100% vs 2024

Grafic evoluție companie

Evoluția cifrei de afaceri, a profitului și a datoriilor pe ultimii 5 ani de bilanț disponibili (RON).

011 k22 k34 k45 k56 k2021 · Cifră de afaceri: 46.200 RON2022 · Cifră de afaceri: 50.511 RON2023 · Cifră de afaceri: 50.273 RON2024 · Cifră de afaceri: 56.153 RON2025 · Cifră de afaceri: 48.348 RON2021 · Profit: 21.425 RON2022 · Profit: 11.278 RON2023 · Profit: 0 RON2024 · Profit: 0 RON2025 · Profit: 15.044 RON2021 · Datorii: 22.298 RON2022 · Datorii: 34.403 RON2023 · Datorii: 19.502 RON2024 · Datorii: 22.562 RON2025 · Datorii: 30.673 RON20212022202320242025
Cifră de afaceri Profit Datorii

Date financiare detaliate

PIADVO SRL a avut o cifră de afaceri de 48.348 RON în 2025, cu un profit net de 15.044 RON.

Indicator (RON) 20252024202320222021
Cifră de afaceri netă 48.348 56.153 50.273 50.511 46.200
Profit net 15.044 0 0 11.278 21.425
Capitaluri proprii -939 2.017 9.072 11.532 119.034
Active totale 29.565 24.579 28.574 45.935 141.332
Datorii totale 30.673 22.562 19.502 34.403 22.298
Număr mediu salariați 0 1 1 1 1

Analiză de risc — insolvență

4.80
Risc scăzut

Scorul estimează riscul de insolvență folosind formula Altman Z''-Score, calculată de Datero din bilanțul pe anul 2025. Scoruri peste 2,6 indică o situație financiară solidă; între 1,1 și 2,6 — zonă de incertitudine; sub 1,1 pot semnala dificultăți. Valoarea e estimativă și are caracter informativ.

Alte firme cu aceeași activitate principală (CAEN 4775).

Datele au caracter informativ și sunt preluate din surse oficiale (ANAF, Registrul Comerțului). Vor fi actualizate în timp real prin API.