Activă VÂLCEA

BURCEA SRL

CUI
15298160
Reg. Comerț
J2003000189388
Înregistrată
18.03.2003
Sediu social JUD. VÂLCEA, MUN. RÂMNICU VÂLCEA, STR. NICOLAE IORGA, NR.10, BL.A26, SC.C, ET.P, AP.3, cod poștal 240518
8.69
Risc de insolvență
Risc scăzut

Informații fiscale

Statut firmă
Activă
Statut TVA
Neplătitor
TVA la încasare
Neînregistrată
Split TVA
Nu figurează

Date generale

Organ fiscal
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Vâlcea
Forma juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Activitate principală (CAEN)
9621
Forma de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Forma de organizare
PERSOANA JURIDICA
Vechime
23 ani (din 18.03.2003)

Date financiare 2025

Cifră de afaceri netă
276.267 RON
▲ 12% vs 2024
Profit net
100.318 RON
▲ 258% vs 2024
Capitaluri proprii
-165 RON
▲ 100% vs 2024
Număr mediu angajați
4
▲ 0% vs 2024

Grafic evoluție companie

Evoluția cifrei de afaceri, a profitului și a datoriilor pe ultimii 5 ani de bilanț disponibili (RON).

067 k135 k202 k270 k337 k2021 · Cifră de afaceri: 153.211 RON2022 · Cifră de afaceri: 198.335 RON2023 · Cifră de afaceri: 226.535 RON2024 · Cifră de afaceri: 246.419 RON2025 · Cifră de afaceri: 276.267 RON2021 · Profit: 0 RON2022 · Profit: 9.739 RON2023 · Profit: 33.281 RON2024 · Profit: 28.038 RON2025 · Profit: 100.318 RON2021 · Datorii: 336.967 RON2022 · Datorii: 319.735 RON2023 · Datorii: 248.002 RON2024 · Datorii: 215.205 RON2025 · Datorii: 115.208 RON20212022202320242025
Cifră de afaceri Profit Datorii

Date financiare detaliate

BURCEA SRL a avut o cifră de afaceri de 276.267 RON în 2025, cu un profit net de 100.318 RON.

Indicator (RON) 20252024202320222021
Cifră de afaceri netă 276.267 246.419 226.535 198.335 153.211
Profit net 100.318 28.038 33.281 9.739 0
Capitaluri proprii -165 -99.384 -127.422 -160.703 -170.239
Active totale 115.043 115.821 120.580 159.032 166.728
Datorii totale 115.208 215.205 248.002 319.735 336.967
Număr mediu salariați 4 4 4 4 4

Analiză de risc — insolvență

8.69
Risc scăzut

Scorul estimează riscul de insolvență folosind formula Altman Z''-Score, calculată de Datero din bilanțul pe anul 2025. Scoruri peste 2,6 indică o situație financiară solidă; între 1,1 și 2,6 — zonă de incertitudine; sub 1,1 pot semnala dificultăți. Valoarea e estimativă și are caracter informativ.

Alte firme cu aceeași activitate principală (CAEN 9621).

Datele au caracter informativ și sunt preluate din surse oficiale (ANAF, Registrul Comerțului). Vor fi actualizate în timp real prin API.