Activă Plătitor TVA CLUJ

CĂSUŢECĂŢEI S.R.L.

CUI
15294184
Reg. Comerț
J12/674/2003
Înregistrată
17.03.2003
Sediu social JUD. CLUJ, SAT BACIU COM. BACIU, STR. NADĂŞULUI, NR.22, cod poștal 407055
6.03
Risc de insolvență
Risc scăzut

Informații fiscale

Statut firmă
Activă
Statut TVA
Plătitor
TVA la încasare
Înregistrată
Split TVA
Nu figurează

Date generale

Organ fiscal
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Cluj
Forma juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Activitate principală (CAEN)
1629
Forma de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Forma de organizare
PERSOANA JURIDICA
Vechime
23 ani (din 17.03.2003)

Date financiare 2025

Cifră de afaceri netă
950.710 RON
▲ 7% vs 2024
Profit net
47.538 RON
▲ 33% vs 2024
Capitaluri proprii
106.736 RON
▼ 5% vs 2024
Număr mediu angajați
4
▲ 0% vs 2024

Grafic evoluție companie

Evoluția cifrei de afaceri, a profitului și a datoriilor pe ultimii 5 ani de bilanț disponibili (RON).

0190 k380 k570 k761 k951 k2021 · Cifră de afaceri: 669.786 RON2022 · Cifră de afaceri: 689.282 RON2023 · Cifră de afaceri: 712.213 RON2024 · Cifră de afaceri: 887.294 RON2025 · Cifră de afaceri: 950.710 RON2021 · Profit: 84.287 RON2022 · Profit: 27.458 RON2023 · Profit: 30.837 RON2024 · Profit: 35.826 RON2025 · Profit: 47.538 RON2021 · Datorii: 166.434 RON2022 · Datorii: 300.571 RON2023 · Datorii: 576.064 RON2024 · Datorii: 244.488 RON2025 · Datorii: 190.566 RON20212022202320242025
Cifră de afaceri Profit Datorii

Date financiare detaliate

CĂSUŢECĂŢEI S.R.L. a avut o cifră de afaceri de 950.710 RON în 2025, cu un profit net de 47.538 RON.

Indicator (RON) 20252024202320222021
Cifră de afaceri netă 950.710 887.294 712.213 689.282 669.786
Profit net 47.538 35.826 30.837 27.458 84.287
Capitaluri proprii 106.736 112.531 161.488 130.651 103.193
Active totale 695.075 852.971 1.331.581 1.048.457 269.581
Datorii totale 190.566 244.488 576.064 300.571 166.434
Număr mediu salariați 4 4 4 4 4

Analiză de risc — insolvență

6.03
Risc scăzut

Scorul estimează riscul de insolvență folosind formula Altman Z''-Score, calculată de Datero din bilanțul pe anul 2025. Scoruri peste 2,6 indică o situație financiară solidă; între 1,1 și 2,6 — zonă de incertitudine; sub 1,1 pot semnala dificultăți. Valoarea e estimativă și are caracter informativ.

Alte firme cu aceeași activitate principală (CAEN 1629).

Datele au caracter informativ și sunt preluate din surse oficiale (ANAF, Registrul Comerțului). Vor fi actualizate în timp real prin API.