Activă Plătitor TVA MUNICIPIUL BUCUREŞTI

MEDICO FARM SRL

CUI
15289730
Reg. Comerț
J2003003898401
Înregistrată
13.03.2003
Sediu social MUNICIPIUL BUCUREŞTI, SECTOR 5, STR. MALCOCI, NR.4, cod poștal 51923
2.48
Risc de insolvență
Risc moderat

Informații fiscale

Statut firmă
Activă
Statut TVA
Plătitor
TVA la încasare
Neînregistrată
Split TVA
Nu figurează

Date generale

Organ fiscal
Direcţia Generală a Finanţelor Publice Municipiul Bucureşti
Forma juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Activitate principală (CAEN)
4773
Forma de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Forma de organizare
PERSOANA JURIDICA
Vechime
23 ani (din 13.03.2003)

Date financiare 2025

Cifră de afaceri netă
12.114.095 RON
▲ 9% vs 2024
Profit net
544.239 RON
▼ 3% vs 2024
Capitaluri proprii
634.121 RON
▼ 2% vs 2024
Număr mediu angajați
8
▲ 0% vs 2024

Grafic evoluție companie

Evoluția cifrei de afaceri, a profitului și a datoriilor pe ultimii 5 ani de bilanț disponibili (RON).

02,5 mil5,0 mil7,5 mil10,0 mil12 mil2021 · Cifră de afaceri: 11.012.226 RON2022 · Cifră de afaceri: 12.472.669 RON2023 · Cifră de afaceri: 10.897.392 RON2024 · Cifră de afaceri: 11.133.211 RON2025 · Cifră de afaceri: 12.114.095 RON2021 · Profit: 327.200 RON2022 · Profit: 465.167 RON2023 · Profit: 478.451 RON2024 · Profit: 562.708 RON2025 · Profit: 544.239 RON2021 · Datorii: 3.947.459 RON2022 · Datorii: 5.168.877 RON2023 · Datorii: 2.564.220 RON2024 · Datorii: 3.202.703 RON2025 · Datorii: 3.545.976 RON20212022202320242025
Cifră de afaceri Profit Datorii

Date financiare detaliate

MEDICO FARM SRL a avut o cifră de afaceri de 12.114.095 RON în 2025, cu un profit net de 544.239 RON.

Indicator (RON) 20252024202320222021
Cifră de afaceri netă 12.114.095 11.133.211 10.897.392 12.472.669 11.012.226
Profit net 544.239 562.708 478.451 465.167 327.200
Capitaluri proprii 634.121 645.438 979.478 501.036 844.744
Active totale 4.180.097 3.848.141 3.543.698 5.669.913 4.792.203
Datorii totale 3.545.976 3.202.703 2.564.220 5.168.877 3.947.459
Număr mediu salariați 8 8 8 8 10

Analiză de risc — insolvență

2.48
Risc moderat

Scorul estimează riscul de insolvență folosind formula Altman Z''-Score, calculată de Datero din bilanțul pe anul 2025. Scoruri peste 2,6 indică o situație financiară solidă; între 1,1 și 2,6 — zonă de incertitudine; sub 1,1 pot semnala dificultăți. Valoarea e estimativă și are caracter informativ.

Alte firme cu aceeași activitate principală (CAEN 4773).

Datele au caracter informativ și sunt preluate din surse oficiale (ANAF, Registrul Comerțului). Vor fi actualizate în timp real prin API.