Activă TIMIŞ

ONIX CENTER SRL

CUI
15249230
Reg. Comerț
J2009002410350
Înregistrată
27.02.2003
Sediu social JUD. TIMIŞ, MUN. TIMIŞOARA, STR. JOHNNY WEISSMÜLLER, NR.23, CAM. 1
4.53
Risc de insolvență
Risc scăzut

Informații fiscale

Statut firmă
Activă
Statut TVA
Neplătitor
TVA la încasare
Neînregistrată
Split TVA
Nu figurează

Date generale

Organ fiscal
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Timiş
Forma juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Activitate principală (CAEN)
7430
Forma de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Forma de organizare
PERSOANA JURIDICA
Vechime
23 ani (din 27.02.2003)

Date financiare 2025

Cifră de afaceri netă
297.503 RON
▲ 0% vs 2024
Profit net
10.396 RON
▲ 3309% vs 2024
Capitaluri proprii
44.689 RON
▼ 36% vs 2024
Număr mediu angajați
2
▲ 0% vs 2024

Grafic evoluție companie

Evoluția cifrei de afaceri, a profitului și a datoriilor pe ultimii 5 ani de bilanț disponibili (RON).

068 k137 k205 k274 k342 k2021 · Cifră de afaceri: 342.222 RON2022 · Cifră de afaceri: 196.853 RON2023 · Cifră de afaceri: 283.021 RON2024 · Cifră de afaceri: 298.726 RON2025 · Cifră de afaceri: 297.503 RON2021 · Profit: 115.406 RON2022 · Profit: 1.751 RON2023 · Profit: 12.748 RON2024 · Profit: 305 RON2025 · Profit: 10.396 RON2021 · Datorii: 76.209 RON2022 · Datorii: 45.023 RON2023 · Datorii: 44.732 RON2024 · Datorii: 54.153 RON2025 · Datorii: 60.933 RON20212022202320242025
Cifră de afaceri Profit Datorii

Date financiare detaliate

ONIX CENTER SRL a avut o cifră de afaceri de 297.503 RON în 2025, cu un profit net de 10.396 RON.

Indicator (RON) 20252024202320222021
Cifră de afaceri netă 297.503 298.726 283.021 196.853 342.222
Profit net 10.396 305 12.748 1.751 115.406
Capitaluri proprii 44.689 70.265 89.526 120.256 223.506
Active totale 105.622 124.418 134.258 165.279 299.715
Datorii totale 60.933 54.153 44.732 45.023 76.209
Număr mediu salariați 2 2 2 2 2

Analiză de risc — insolvență

4.53
Risc scăzut

Scorul estimează riscul de insolvență folosind formula Altman Z''-Score, calculată de Datero din bilanțul pe anul 2025. Scoruri peste 2,6 indică o situație financiară solidă; între 1,1 și 2,6 — zonă de incertitudine; sub 1,1 pot semnala dificultăți. Valoarea e estimativă și are caracter informativ.

Alte firme cu aceeași activitate principală (CAEN 7430).

Datele au caracter informativ și sunt preluate din surse oficiale (ANAF, Registrul Comerțului). Vor fi actualizate în timp real prin API.