Activă Plătitor TVA CLUJ

OCELLUS SRL

CUI
15218187
Reg. Comerț
J2003000380123
Înregistrată
18.02.2003
Sediu social JUD. CLUJ, SAT SĂVĂDISLA COM. SĂVĂDISLA, SĂVĂDISLA, NR.446, cod poștal 407505
9.19
Risc de insolvență
Risc scăzut

Informații fiscale

Statut firmă
Activă
Statut TVA
Plătitor
TVA la încasare
Înregistrată
Split TVA
Nu figurează

Date generale

Organ fiscal
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Cluj
Forma juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Activitate principală (CAEN)
5911
Forma de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Forma de organizare
PERSOANA JURIDICA
Vechime
23 ani (din 18.02.2003)

Date financiare 2025

Cifră de afaceri netă
206.610 RON
▲ 33% vs 2024
Profit net
0 RON
▼ 100% vs 2024
Capitaluri proprii
213.677 RON
▼ 13% vs 2024
Număr mediu angajați
3
▲ 200% vs 2024

Grafic evoluție companie

Evoluția cifrei de afaceri, a profitului și a datoriilor pe ultimii 5 ani de bilanț disponibili (RON).

041 k83 k124 k165 k207 k2021 · Cifră de afaceri: 109.290 RON2022 · Cifră de afaceri: 51.658 RON2023 · Cifră de afaceri: 187.031 RON2024 · Cifră de afaceri: 155.907 RON2025 · Cifră de afaceri: 206.610 RON2021 · Profit: 0 RON2022 · Profit: 0 RON2023 · Profit: 62.792 RON2024 · Profit: 13.720 RON2025 · Profit: 0 RON2021 · Datorii: 16.551 RON2022 · Datorii: 19.453 RON2023 · Datorii: 46.420 RON2024 · Datorii: 28.314 RON2025 · Datorii: 56.098 RON20212022202320242025
Cifră de afaceri Profit Datorii

Date financiare detaliate

OCELLUS SRL a avut o cifră de afaceri de 206.610 RON în 2025, cu un profit net de 0 RON.

Indicator (RON) 20252024202320222021
Cifră de afaceri netă 206.610 155.907 187.031 51.658 109.290
Profit net 0 13.720 62.792 0 0
Capitaluri proprii 213.677 244.474 230.755 167.962 226.060
Active totale 268.859 271.888 275.374 186.162 241.866
Datorii totale 56.098 28.314 46.420 19.453 16.551
Număr mediu salariați 3 1 1 1 1

Analiză de risc — insolvență

9.19
Risc scăzut

Scorul estimează riscul de insolvență folosind formula Altman Z''-Score, calculată de Datero din bilanțul pe anul 2025. Scoruri peste 2,6 indică o situație financiară solidă; între 1,1 și 2,6 — zonă de incertitudine; sub 1,1 pot semnala dificultăți. Valoarea e estimativă și are caracter informativ.

Alte firme cu aceeași activitate principală (CAEN 5911).

Datele au caracter informativ și sunt preluate din surse oficiale (ANAF, Registrul Comerțului). Vor fi actualizate în timp real prin API.