Activă Plătitor TVA CLUJ

MATCH POINT SRL

CUI
15176642
Reg. Comerț
J2003000227123
Înregistrată
04.02.2003
Sediu social JUD. CLUJ, MUN. CLUJ-NAPOCA, CAL. BACIULUI, NR.1-3, cod poștal 400230
3.37
Risc de insolvență
Risc scăzut

Informații fiscale

Statut firmă
Activă
Statut TVA
Plătitor
TVA la încasare
Neînregistrată
Split TVA
Nu figurează

Date generale

Organ fiscal
Administraţia Fiscală pentru Contribuabili Mijlocii - Cluj
Forma juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Activitate principală (CAEN)
4649
Forma de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Forma de organizare
PERSOANA JURIDICA
Vechime
23 ani (din 04.02.2003)

Date financiare 2025

Cifră de afaceri netă
21.004.780 RON
▼ 28% vs 2024
Profit net
2.589.303 RON
▼ 50% vs 2024
Capitaluri proprii
4.023.488 RON
▼ 39% vs 2024
Număr mediu angajați
18
▼ 5% vs 2024

Grafic evoluție companie

Evoluția cifrei de afaceri, a profitului și a datoriilor pe ultimii 5 ani de bilanț disponibili (RON).

05,8 mil12 mil18 mil23 mil29 mil2021 · Cifră de afaceri: 18.117.761 RON2022 · Cifră de afaceri: 20.987.280 RON2023 · Cifră de afaceri: 22.085.114 RON2024 · Cifră de afaceri: 29.207.670 RON2025 · Cifră de afaceri: 21.004.780 RON2021 · Profit: 1.519.048 RON2022 · Profit: 1.974.699 RON2023 · Profit: 1.280.418 RON2024 · Profit: 5.163.658 RON2025 · Profit: 2.589.303 RON2021 · Datorii: 7.693.895 RON2022 · Datorii: 9.041.418 RON2023 · Datorii: 10.945.052 RON2024 · Datorii: 10.132.535 RON2025 · Datorii: 13.125.899 RON20212022202320242025
Cifră de afaceri Profit Datorii

Date financiare detaliate

MATCH POINT SRL a avut o cifră de afaceri de 21.004.780 RON în 2025, cu un profit net de 2.589.303 RON.

Indicator (RON) 20252024202320222021
Cifră de afaceri netă 21.004.780 29.207.670 22.085.114 20.987.280 18.117.761
Profit net 2.589.303 5.163.658 1.280.418 1.974.699 1.519.048
Capitaluri proprii 4.023.488 6.556.587 4.322.547 3.664.581 4.501.960
Active totale 17.137.568 16.672.890 15.249.225 12.691.339 12.183.926
Datorii totale 13.125.899 10.132.535 10.945.052 9.041.418 7.693.895
Număr mediu salariați 18 19 19 21 21

Analiză de risc — insolvență

3.37
Risc scăzut

Scorul estimează riscul de insolvență folosind formula Altman Z''-Score, calculată de Datero din bilanțul pe anul 2025. Scoruri peste 2,6 indică o situație financiară solidă; între 1,1 și 2,6 — zonă de incertitudine; sub 1,1 pot semnala dificultăți. Valoarea e estimativă și are caracter informativ.

Alte firme cu aceeași activitate principală (CAEN 4649).

Datele au caracter informativ și sunt preluate din surse oficiale (ANAF, Registrul Comerțului). Vor fi actualizate în timp real prin API.