Activă Plătitor TVA IALOMIŢA

JUMP SRL

CUI
15162035
Reg. Comerț
J2003000023217
Înregistrată
29.01.2003
Sediu social JUD. IALOMIŢA, LOC. SLOBOZIA NOUĂ MUN. SLOBOZIA, STR. VLAD TEPES, NR.2
7.54
Risc de insolvență
Risc scăzut

Informații fiscale

Statut firmă
Activă
Statut TVA
Plătitor
TVA la încasare
Înregistrată
Split TVA
Nu figurează

Date generale

Organ fiscal
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Ialomiţa
Forma juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Activitate principală (CAEN)
6310
Forma de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Forma de organizare
PERSOANA JURIDICA
Vechime
23 ani (din 29.01.2003)

Date financiare 2025

Cifră de afaceri netă
730.804 RON
▼ 36% vs 2024
Profit net
55.532 RON
▼ 67% vs 2024
Capitaluri proprii
809.174 RON
▼ 10% vs 2024
Număr mediu angajați
2
▼ 33% vs 2024

Grafic evoluție companie

Evoluția cifrei de afaceri, a profitului și a datoriilor pe ultimii 5 ani de bilanț disponibili (RON).

0253 k507 k760 k1,0 mil1,3 mil2021 · Cifră de afaceri: 1.267.316 RON2022 · Cifră de afaceri: 1.041.961 RON2023 · Cifră de afaceri: 865.721 RON2024 · Cifră de afaceri: 1.136.937 RON2025 · Cifră de afaceri: 730.804 RON2021 · Profit: 360.937 RON2022 · Profit: 69.266 RON2023 · Profit: 114.299 RON2024 · Profit: 165.820 RON2025 · Profit: 55.532 RON2021 · Datorii: 378.826 RON2022 · Datorii: 269.356 RON2023 · Datorii: 334.337 RON2024 · Datorii: 386.359 RON2025 · Datorii: 345.226 RON20212022202320242025
Cifră de afaceri Profit Datorii

Date financiare detaliate

JUMP SRL a avut o cifră de afaceri de 730.804 RON în 2025, cu un profit net de 55.532 RON.

Indicator (RON) 20252024202320222021
Cifră de afaceri netă 730.804 1.136.937 865.721 1.041.961 1.267.316
Profit net 55.532 165.820 114.299 69.266 360.937
Capitaluri proprii 809.174 894.758 915.351 836.835 768.540
Active totale 1.154.400 1.281.117 1.249.688 1.106.191 1.147.366
Datorii totale 345.226 386.359 334.337 269.356 378.826
Număr mediu salariați 2 3 4 6 4

Analiză de risc — insolvență

7.54
Risc scăzut

Scorul estimează riscul de insolvență folosind formula Altman Z''-Score, calculată de Datero din bilanțul pe anul 2025. Scoruri peste 2,6 indică o situație financiară solidă; între 1,1 și 2,6 — zonă de incertitudine; sub 1,1 pot semnala dificultăți. Valoarea e estimativă și are caracter informativ.

Alte firme cu aceeași activitate principală (CAEN 6310).

Datele au caracter informativ și sunt preluate din surse oficiale (ANAF, Registrul Comerțului). Vor fi actualizate în timp real prin API.