Activă Plătitor TVA SATU MARE

CBA BANAT S.R.L.

CUI
15160425
Reg. Comerț
J30/737/2009
Înregistrată
29.01.2003
Sediu social JUD. SATU MARE, MUN. SATU MARE, STR. DARIU POP, NR.15, cod poștal 440196
1.36
Risc de insolvență
Risc moderat

Informații fiscale

Statut firmă
Activă
Statut TVA
Plătitor
TVA la încasare
Neînregistrată
Split TVA
Nu figurează

Date generale

Organ fiscal
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Satu Mare
Forma juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Activitate principală (CAEN)
4639
Forma de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Forma de organizare
PERSOANA JURIDICA
Vechime
23 ani (din 29.01.2003)

Date financiare 2025

Cifră de afaceri netă
1.537.752 RON
▲ 24% vs 2024
Profit net
808.921 RON
▲ 47% vs 2024
Capitaluri proprii
1.518.112 RON
▼ 51% vs 2024
Număr mediu angajați
1
▲ 0% vs 2024

Grafic evoluție companie

Evoluția cifrei de afaceri, a profitului și a datoriilor pe ultimii 5 ani de bilanț disponibili (RON).

02,6 mil5,2 mil7,8 mil10 mil13 mil2021 · Cifră de afaceri: 940.891 RON2022 · Cifră de afaceri: 1.567.106 RON2023 · Cifră de afaceri: 1.604.792 RON2024 · Cifră de afaceri: 1.239.602 RON2025 · Cifră de afaceri: 1.537.752 RON2021 · Profit: 445.816 RON2022 · Profit: 898.682 RON2023 · Profit: 764.176 RON2024 · Profit: 549.354 RON2025 · Profit: 808.921 RON2021 · Datorii: 6.673.270 RON2022 · Datorii: 11.082.876 RON2023 · Datorii: 11.067.189 RON2024 · Datorii: 10.596.859 RON2025 · Datorii: 13.039.199 RON20212022202320242025
Cifră de afaceri Profit Datorii

Date financiare detaliate

CBA BANAT S.R.L. a avut o cifră de afaceri de 1.537.752 RON în 2025, cu un profit net de 808.921 RON.

Indicator (RON) 20252024202320222021
Cifră de afaceri netă 1.537.752 1.239.602 1.604.792 1.567.106 940.891
Profit net 808.921 549.354 764.176 898.682 445.816
Capitaluri proprii 1.518.112 3.109.191 3.059.837 2.295.661 2.444.981
Active totale 14.557.311 13.706.050 14.127.026 13.378.537 9.118.251
Datorii totale 13.039.199 10.596.859 11.067.189 11.082.876 6.673.270
Număr mediu salariați 1 1 1 1 1

Analiză de risc — insolvență

1.36
Risc moderat

Scorul estimează riscul de insolvență folosind formula Altman Z''-Score, calculată de Datero din bilanțul pe anul 2025. Scoruri peste 2,6 indică o situație financiară solidă; între 1,1 și 2,6 — zonă de incertitudine; sub 1,1 pot semnala dificultăți. Valoarea e estimativă și are caracter informativ.

Alte firme cu aceeași activitate principală (CAEN 4639).

Datele au caracter informativ și sunt preluate din surse oficiale (ANAF, Registrul Comerțului). Vor fi actualizate în timp real prin API.