Activă Plătitor TVA MUNICIPIUL BUCUREŞTI

DV PROD MEDIA SRL

CUI
15143068
Reg. Comerț
J40/779/2003
Înregistrată
22.01.2003
Sediu social MUNICIPIUL BUCUREŞTI, SECTOR 2, STR. POPA NAN, NR.14, ET.1, AP.3, cod poștal 24077
13.70
Risc de insolvență
Risc scăzut

Informații fiscale

Statut firmă
Activă
Statut TVA
Plătitor
TVA la încasare
Înregistrată
Split TVA
Nu figurează

Date generale

Organ fiscal
Administraţia Sector 2 a Finanţelor Publice
Forma juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Activitate principală (CAEN)
5911
Forma de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Forma de organizare
PERSOANA JURIDICA
Vechime
23 ani (din 22.01.2003)

Date financiare 2025

Cifră de afaceri netă
434.955 RON
▲ 70% vs 2024
Profit net
259.634 RON
▲ 269% vs 2024
Capitaluri proprii
1.199.138 RON
▲ 28% vs 2024
Număr mediu angajați
1
▼ 50% vs 2024

Grafic evoluție companie

Evoluția cifrei de afaceri, a profitului și a datoriilor pe ultimii 5 ani de bilanț disponibili (RON).

087 k174 k261 k348 k435 k2021 · Cifră de afaceri: 270.688 RON2022 · Cifră de afaceri: 290.267 RON2023 · Cifră de afaceri: 258.887 RON2024 · Cifră de afaceri: 255.439 RON2025 · Cifră de afaceri: 434.955 RON2021 · Profit: 43.619 RON2022 · Profit: 11.673 RON2023 · Profit: 40.313 RON2024 · Profit: 70.294 RON2025 · Profit: 259.634 RON2021 · Datorii: 10.781 RON2022 · Datorii: 12.757 RON2023 · Datorii: 13.956 RON2024 · Datorii: 4.043 RON2025 · Datorii: 201.920 RON20212022202320242025
Cifră de afaceri Profit Datorii

Date financiare detaliate

DV PROD MEDIA SRL a avut o cifră de afaceri de 434.955 RON în 2025, cu un profit net de 259.634 RON.

Indicator (RON) 20252024202320222021
Cifră de afaceri netă 434.955 255.439 258.887 290.267 270.688
Profit net 259.634 70.294 40.313 11.673 43.619
Capitaluri proprii 1.199.138 939.503 869.209 828.896 817.223
Active totale 1.401.058 943.546 883.165 841.653 828.004
Datorii totale 201.920 4.043 13.956 12.757 10.781
Număr mediu salariați 1 2 1 1 1

Analiză de risc — insolvență

13.70
Risc scăzut

Scorul estimează riscul de insolvență folosind formula Altman Z''-Score, calculată de Datero din bilanțul pe anul 2025. Scoruri peste 2,6 indică o situație financiară solidă; între 1,1 și 2,6 — zonă de incertitudine; sub 1,1 pot semnala dificultăți. Valoarea e estimativă și are caracter informativ.

Alte firme cu aceeași activitate principală (CAEN 5911).

Datele au caracter informativ și sunt preluate din surse oficiale (ANAF, Registrul Comerțului). Vor fi actualizate în timp real prin API.