Activă Plătitor TVA MUNICIPIUL BUCUREŞTI

IRISTEL ROMANIA SRL

CUI
15104999
Reg. Comerț
J2002013587406
Înregistrată
19.12.2002
Sediu social MUNICIPIUL BUCUREŞTI, SECTOR 3, BLD DECEBAL, NR.25-29, SPATIUL 1B, ET.4
6.74
Risc de insolvență
Risc scăzut

Informații fiscale

Statut firmă
Activă
Statut TVA
Plătitor
TVA la încasare
Neînregistrată
Split TVA
Nu figurează

Date generale

Organ fiscal
Direcţia Generală a Finanţelor Publice Municipiul Bucureşti
Forma juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Activitate principală (CAEN)
6110
Forma de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT STRAIN
Forma de organizare
PERSOANA JURIDICA
Vechime
23 ani (din 19.12.2002)

Date financiare 2025

Cifră de afaceri netă
6.071.315 RON
▼ 13% vs 2024
Profit net
130.036 RON
Capitaluri proprii
402.788 RON
▲ 48% vs 2024
Număr mediu angajați
33
▼ 11% vs 2024

Grafic evoluție companie

Evoluția cifrei de afaceri, a profitului și a datoriilor pe ultimii 5 ani de bilanț disponibili (RON).

01,7 mil3,4 mil5,1 mil6,8 mil8,5 mil2021 · Cifră de afaceri: 7.822.213 RON2022 · Cifră de afaceri: 8.494.356 RON2023 · Cifră de afaceri: 7.130.819 RON2024 · Cifră de afaceri: 6.993.769 RON2025 · Cifră de afaceri: 6.071.315 RON2021 · Profit: 0 RON2022 · Profit: 0 RON2023 · Profit: 2.899.583 RON2024 · Profit: 0 RON2025 · Profit: 130.036 RON2021 · Datorii: 4.111.323 RON2022 · Datorii: 4.837.879 RON2023 · Datorii: 1.402.124 RON2024 · Datorii: 775.398 RON2025 · Datorii: 322.846 RON20212022202320242025
Cifră de afaceri Profit Datorii

Date financiare detaliate

IRISTEL ROMANIA SRL a avut o cifră de afaceri de 6.071.315 RON în 2025, cu un profit net de 130.036 RON.

Indicator (RON) 20252024202320222021
Cifră de afaceri netă 6.071.315 6.993.769 7.130.819 8.494.356 7.822.213
Profit net 130.036 0 2.899.583 0 0
Capitaluri proprii 402.788 272.752 742.388 -2.157.195 -1.838.193
Active totale 724.279 1.047.151 1.980.145 2.527.955 2.128.582
Datorii totale 322.846 775.398 1.402.124 4.837.879 4.111.323
Număr mediu salariați 33 37 38 45 46

Analiză de risc — insolvență

6.74
Risc scăzut

Scorul estimează riscul de insolvență folosind formula Altman Z''-Score, calculată de Datero din bilanțul pe anul 2025. Scoruri peste 2,6 indică o situație financiară solidă; între 1,1 și 2,6 — zonă de incertitudine; sub 1,1 pot semnala dificultăți. Valoarea e estimativă și are caracter informativ.

Alte firme cu aceeași activitate principală (CAEN 6110).

Datele au caracter informativ și sunt preluate din surse oficiale (ANAF, Registrul Comerțului). Vor fi actualizate în timp real prin API.