Activă Plătitor TVA GORJ

MANGE PREST S.R.L.

CUI
15094801
Reg. Comerț
J18/506/2002
Înregistrată
17.12.2002
Sediu social JUD. GORJ, MUN. TÂRGU JIU, STR. AGRICULTURII, NR.279A, cod poștal 210222
8.47
Risc de insolvență
Risc scăzut

Informații fiscale

Statut firmă
Activă
Statut TVA
Plătitor
TVA la încasare
Înregistrată
Split TVA
Nu figurează

Date generale

Organ fiscal
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Gorj
Forma juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Activitate principală (CAEN)
5590
Forma de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Forma de organizare
PERSOANA JURIDICA
Vechime
23 ani (din 17.12.2002)

Date financiare 2025

Cifră de afaceri netă
492.604 RON
▼ 5% vs 2024
Profit net
0 RON
▼ 100% vs 2024
Capitaluri proprii
610.611 RON
▼ 6% vs 2024
Număr mediu angajați
3
▲ 0% vs 2024

Grafic evoluție companie

Evoluția cifrei de afaceri, a profitului și a datoriilor pe ultimii 5 ani de bilanț disponibili (RON).

0104 k208 k312 k416 k520 k2021 · Cifră de afaceri: 264.190 RON2022 · Cifră de afaceri: 331.745 RON2023 · Cifră de afaceri: 492.439 RON2024 · Cifră de afaceri: 519.995 RON2025 · Cifră de afaceri: 492.604 RON2021 · Profit: 0 RON2022 · Profit: 42.327 RON2023 · Profit: 145.054 RON2024 · Profit: 52.556 RON2025 · Profit: 0 RON2021 · Datorii: 156.638 RON2022 · Datorii: 156.454 RON2023 · Datorii: 240.027 RON2024 · Datorii: 301.777 RON2025 · Datorii: 186.123 RON20212022202320242025
Cifră de afaceri Profit Datorii

Date financiare detaliate

MANGE PREST S.R.L. a avut o cifră de afaceri de 492.604 RON în 2025, cu un profit net de 0 RON.

Indicator (RON) 20252024202320222021
Cifră de afaceri netă 492.604 519.995 492.439 331.745 264.190
Profit net 0 52.556 145.054 42.327 0
Capitaluri proprii 610.611 646.592 594.036 448.981 239.843
Active totale 796.734 948.369 834.063 603.317 396.481
Datorii totale 186.123 301.777 240.027 156.454 156.638
Număr mediu salariați 3 3 3 3 3

Analiză de risc — insolvență

8.47
Risc scăzut

Scorul estimează riscul de insolvență folosind formula Altman Z''-Score, calculată de Datero din bilanțul pe anul 2025. Scoruri peste 2,6 indică o situație financiară solidă; între 1,1 și 2,6 — zonă de incertitudine; sub 1,1 pot semnala dificultăți. Valoarea e estimativă și are caracter informativ.

Alte firme cu aceeași activitate principală (CAEN 5590).

Datele au caracter informativ și sunt preluate din surse oficiale (ANAF, Registrul Comerțului). Vor fi actualizate în timp real prin API.