Activă MARAMUREŞ

STIL SI ELEGANTA S.R.L.

CUI
15070683
Reg. Comerț
J24/721/2002
Înregistrată
06.12.2002
Sediu social JUD. MARAMUREŞ, ORŞ. BORŞA, STR. DECEBAL, NR.40, AP.22, cod poștal 435200
-1.04
Risc de insolvență
Risc ridicat

Informații fiscale

Statut firmă
Activă
Statut TVA
Neplătitor
TVA la încasare
Neînregistrată
Split TVA
Nu figurează

Date generale

Organ fiscal
Unitatea Fiscală Orăşenească Vişeu De Sus
Forma juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Activitate principală (CAEN)
1413
Forma de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Forma de organizare
PERSOANA JURIDICA
Vechime
23 ani (din 06.12.2002)

Date financiare 2012

Cifră de afaceri netă
85.679 RON
▼ 7% vs 2011
Profit net
0 RON
Capitaluri proprii
-95.385 RON
▼ 11% vs 2011
Număr mediu angajați
3
▼ 40% vs 2011

Grafic evoluție companie

Evoluția cifrei de afaceri, a profitului și a datoriilor pe ultimii 5 ani de bilanț disponibili (RON).

0162 k325 k487 k649 k812 k2008 · Cifră de afaceri: 188.930 RON2009 · Cifră de afaceri: 110.406 RON2010 · Cifră de afaceri: 122.013 RON2011 · Cifră de afaceri: 91.662 RON2012 · Cifră de afaceri: 85.679 RON2008 · Profit: 607 RON2009 · Profit: 109 RON2010 · Profit: 0 RON2011 · Profit: 0 RON2012 · Profit: 0 RON2008 · Datorii: 481.172 RON2009 · Datorii: 556.472 RON2010 · Datorii: 720.962 RON2011 · Datorii: 811.773 RON2012 · Datorii: 783.836 RON20082009201020112012
Cifră de afaceri Profit Datorii

Date financiare detaliate

STIL SI ELEGANTA S.R.L. a avut o cifră de afaceri de 85.679 RON în 2012, cu un profit net de 0 RON.

Indicator (RON) 20122011201020092008
Cifră de afaceri netă 85.679 91.662 122.013 110.406 188.930
Profit net 0 0 0 109 607
Capitaluri proprii -95.385 -86.219 -21.864 6.329 6.219
Active totale 688.451 725.554 699.098 561.127 486.448
Datorii totale 783.836 811.773 720.962 556.472 481.172
Număr mediu salariați 3 5 4 3 5

Analiză de risc — insolvență

-1.04
Risc ridicat

Scorul estimează riscul de insolvență folosind formula Altman Z''-Score, calculată de Datero din bilanțul pe anul 2012. Scoruri peste 2,6 indică o situație financiară solidă; între 1,1 și 2,6 — zonă de incertitudine; sub 1,1 pot semnala dificultăți. Valoarea e estimativă și are caracter informativ.

Alte firme cu aceeași activitate principală (CAEN 1413).

Datele au caracter informativ și sunt preluate din surse oficiale (ANAF, Registrul Comerțului). Vor fi actualizate în timp real prin API.