Activă CLUJ

TITANIC 2002 S.R.L.

CUI
15069271
Reg. Comerț
J12/2481/2002
Înregistrată
06.12.2002
Sediu social JUD. CLUJ, MUN. CLUJ-NAPOCA, STR. BUCUREŞTI, NR.17, cod poștal 400148
1.67
Risc de insolvență
Risc moderat

Informații fiscale

Statut firmă
Activă
Statut TVA
Neplătitor
TVA la încasare
Neînregistrată
Split TVA
Nu figurează

Date generale

Organ fiscal
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Cluj
Forma juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Activitate principală (CAEN)
4642
Forma de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Forma de organizare
PERSOANA JURIDICA
Vechime
23 ani (din 06.12.2002)

Date financiare 2025

Cifră de afaceri netă
0 RON
▼ 100% vs 2024
Profit net
0 RON
▼ 100% vs 2024
Capitaluri proprii
34.148 RON
▼ 1% vs 2024
Număr mediu angajați
0

Grafic evoluție companie

Evoluția cifrei de afaceri, a profitului și a datoriilor pe ultimii 5 ani de bilanț disponibili (RON).

0236 k472 k708 k944 k1,2 mil2020 · Cifră de afaceri: 143.331 RON2021 · Cifră de afaceri: 161.746 RON2022 · Cifră de afaceri: 147.376 RON2024 · Cifră de afaceri: 52.250 RON2025 · Cifră de afaceri: 0 RON2020 · Profit: 0 RON2021 · Profit: 17.284 RON2022 · Profit: 14.876 RON2024 · Profit: 41.798 RON2025 · Profit: 0 RON2020 · Datorii: 1.113.176 RON2021 · Datorii: 1.179.601 RON2022 · Datorii: 879.283 RON2024 · Datorii: 126.422 RON2025 · Datorii: 126.842 RON20202021202220242025
Cifră de afaceri Profit Datorii

Date financiare detaliate

TITANIC 2002 S.R.L. a avut o cifră de afaceri de 0 RON în 2025, cu un profit net de 0 RON.

Indicator (RON) 20252024202220212020
Cifră de afaceri netă 0 52.250 147.376 161.746 143.331
Profit net 0 41.798 14.876 17.284 0
Capitaluri proprii 34.148 34.568 -589.524 -604.399 -620.401
Active totale 160.990 160.990 289.759 575.202 492.775
Datorii totale 126.842 126.422 879.283 1.179.601 1.113.176
Număr mediu salariați 0 0 1 0 1

Analiză de risc — insolvență

1.67
Risc moderat

Scorul estimează riscul de insolvență folosind formula Altman Z''-Score, calculată de Datero din bilanțul pe anul 2025. Scoruri peste 2,6 indică o situație financiară solidă; între 1,1 și 2,6 — zonă de incertitudine; sub 1,1 pot semnala dificultăți. Valoarea e estimativă și are caracter informativ.

Alte firme cu aceeași activitate principală (CAEN 4642).

Datele au caracter informativ și sunt preluate din surse oficiale (ANAF, Registrul Comerțului). Vor fi actualizate în timp real prin API.