Activă Plătitor TVA CLUJ

NETLOGIQ SRL

CUI
15033251
Reg. Comerț
J12/2359/2002
Înregistrată
22.11.2002
Sediu social JUD. CLUJ, MUN. CLUJ-NAPOCA, STR. NICOLAE STEINHARDT, NR.8, CORP F, BIROU A
8.27
Risc de insolvență
Risc scăzut

Informații fiscale

Statut firmă
Activă
Statut TVA
Plătitor
TVA la încasare
Neînregistrată
Split TVA
Nu figurează

Date generale

Organ fiscal
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Cluj
Forma juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Activitate principală (CAEN)
6209
Forma de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Forma de organizare
PERSOANA JURIDICA
Vechime
23 ani (din 22.11.2002)

Date financiare 2025

Cifră de afaceri netă
3.092.076 RON
▲ 27% vs 2024
Profit net
569.643 RON
▲ 89% vs 2024
Capitaluri proprii
1.100.156 RON
▲ 3% vs 2024
Număr mediu angajați
13
▼ 7% vs 2024

Grafic evoluție companie

Evoluția cifrei de afaceri, a profitului și a datoriilor pe ultimii 5 ani de bilanț disponibili (RON).

0623 k1,2 mil1,9 mil2,5 mil3,1 mil2021 · Cifră de afaceri: 2.440.937 RON2022 · Cifră de afaceri: 2.835.185 RON2023 · Cifră de afaceri: 3.113.572 RON2024 · Cifră de afaceri: 2.429.589 RON2025 · Cifră de afaceri: 3.092.076 RON2021 · Profit: 551.607 RON2022 · Profit: 788.950 RON2023 · Profit: 835.125 RON2024 · Profit: 301.036 RON2025 · Profit: 569.643 RON2021 · Datorii: 1.346.272 RON2022 · Datorii: 1.326.015 RON2023 · Datorii: 929.615 RON2024 · Datorii: 707.150 RON2025 · Datorii: 793.626 RON20212022202320242025
Cifră de afaceri Profit Datorii

Date financiare detaliate

NETLOGIQ SRL a avut o cifră de afaceri de 3.092.076 RON în 2025, cu un profit net de 569.643 RON.

Indicator (RON) 20252024202320222021
Cifră de afaceri netă 3.092.076 2.429.589 3.113.572 2.835.185 2.440.937
Profit net 569.643 301.036 835.125 788.950 551.607
Capitaluri proprii 1.100.156 1.072.625 835.128 789.190 644.972
Active totale 1.867.528 1.781.835 1.769.269 2.122.898 1.988.668
Datorii totale 793.626 707.150 929.615 1.326.015 1.346.272
Număr mediu salariați 13 14 14 14 15

Analiză de risc — insolvență

8.27
Risc scăzut

Scorul estimează riscul de insolvență folosind formula Altman Z''-Score, calculată de Datero din bilanțul pe anul 2025. Scoruri peste 2,6 indică o situație financiară solidă; între 1,1 și 2,6 — zonă de incertitudine; sub 1,1 pot semnala dificultăți. Valoarea e estimativă și are caracter informativ.

Alte firme cu aceeași activitate principală (CAEN 6209).

Datele au caracter informativ și sunt preluate din surse oficiale (ANAF, Registrul Comerțului). Vor fi actualizate în timp real prin API.