Activă Plătitor TVA MUNICIPIUL BUCUREŞTI

SKY TOUR SRL

CUI
15026831
Reg. Comerț
J2002011789408
Înregistrată
20.11.2002
Sediu social MUNICIPIUL BUCUREŞTI, SECTOR 1, STR. AMMAN, NR.4, BL.4, SC.A, ET.10, AP.63, cod poștal 11614
10.18
Risc de insolvență
Risc scăzut

Informații fiscale

Statut firmă
Activă
Statut TVA
Plătitor
TVA la încasare
Înregistrată
Split TVA
Nu figurează

Date generale

Organ fiscal
Administraţia Sector 1 a Finanţelor Publice
Forma juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Activitate principală (CAEN)
7911
Forma de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Forma de organizare
PERSOANA JURIDICA
Vechime
23 ani (din 20.11.2002)

Date financiare 2025

Cifră de afaceri netă
422.032 RON
▲ 45% vs 2024
Profit net
143.204 RON
▲ 167% vs 2024
Capitaluri proprii
412.460 RON
▲ 53% vs 2024
Număr mediu angajați
2
▲ 100% vs 2024

Grafic evoluție companie

Evoluția cifrei de afaceri, a profitului și a datoriilor pe ultimii 5 ani de bilanț disponibili (RON).

084 k169 k253 k338 k422 k2021 · Cifră de afaceri: 150.212 RON2022 · Cifră de afaceri: 253.843 RON2023 · Cifră de afaceri: 250.071 RON2024 · Cifră de afaceri: 291.674 RON2025 · Cifră de afaceri: 422.032 RON2021 · Profit: 76.316 RON2022 · Profit: 56.440 RON2023 · Profit: 62.470 RON2024 · Profit: 53.631 RON2025 · Profit: 143.204 RON2021 · Datorii: 93.233 RON2022 · Datorii: 106.768 RON2023 · Datorii: 246.007 RON2024 · Datorii: 175.463 RON2025 · Datorii: 150.011 RON20212022202320242025
Cifră de afaceri Profit Datorii

Date financiare detaliate

SKY TOUR SRL a avut o cifră de afaceri de 422.032 RON în 2025, cu un profit net de 143.204 RON.

Indicator (RON) 20252024202320222021
Cifră de afaceri netă 422.032 291.674 250.071 253.843 150.212
Profit net 143.204 53.631 62.470 56.440 76.316
Capitaluri proprii 412.460 269.256 215.625 153.155 142.857
Active totale 605.048 482.494 444.740 266.723 309.568
Datorii totale 150.011 175.463 246.007 106.768 93.233
Număr mediu salariați 2 1 1 1 1

Analiză de risc — insolvență

10.18
Risc scăzut

Scorul estimează riscul de insolvență folosind formula Altman Z''-Score, calculată de Datero din bilanțul pe anul 2025. Scoruri peste 2,6 indică o situație financiară solidă; între 1,1 și 2,6 — zonă de incertitudine; sub 1,1 pot semnala dificultăți. Valoarea e estimativă și are caracter informativ.

Alte firme cu aceeași activitate principală (CAEN 7911).

Datele au caracter informativ și sunt preluate din surse oficiale (ANAF, Registrul Comerțului). Vor fi actualizate în timp real prin API.